سیمان سپاهان

فیلـتر

در حال نمایش 6 نتیجه

شرکت سیمان سپاهان

کارخانه سیمان سپاهان

هر کس در کار ساخت و ساز یا خرید سیمان برای مصارف مختلف دیگر باشد، به طور قطع با سیمان سپاهان آشنا است. کیفیت این سیمان ساخته‌شده در شرکت سپاهان، مرغوبیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا از تکنولوژی‌های روز دنیا و فرآیندهای به روز برای آماده‌سازی آن‌ها استفاده می‌کند. همچنین از نظر عمر و دوام، سیمان خوبی به شمار می‌آید و تا سال‌های سال برای شما کار خواهد کرد که مزیت بزرگ و چشمگیری به شمار می‌آید. تنوع سیمان‌های تولید‌شده توسط این شرکت نیز بالا است و می‌تواند نیازها و نظرات مشتریان مختلف را به طور کامل برطرف کند.

در ادامه تاریخچه و معرفی شرکت سیمان سپاهان را به شما می‌گوییم، انواع محصولاتش را معرفی می‌کنیم و در انتها نیز عوامل اثرگذار بر قیمت آن را بررسی می‌کنیم تا بتوانید این سیمان را با قیمت مناسبی خریداری کنید و به مشکلی برنخورید.

تاریخچه و معرفی کامل سیمان سپاهان

ساخت این شرکت سیمان از ابتدای سال 1348 آغاز شد و در سال 1358 به اتمام رسید و شرکت سیمان سپاهان به طور رسمی افتتاح شد. هدف از ساخت این کارخانه تولید سیمان سیاه بوده است. مکان ساخت آن نیز در جنوب غربی اصفهان و کنار ذوب‌آهن اصفهان قرار دارد. این کارخانه تولید سیمان سه خط تولید دارد که به طور مجموع به میزان 4،000،000 تولید دارد. برای آماده‌سازی سیمان، این شرکت پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین‌آلات را به کار می‌گیرد و در هنگام تولیدش تمامی استاندارهای جهانی را به خوبی رعایت می‌کند.

در صنعت عمران، سهم سیمان‌های تولید‌شده توسط این برند بسیار زیاد است. در بازار مصرفی این شرکت به تولید سیمان منطبق با نیازهای مشتری معروف است. همچنین شرکت سیمان سپاهان مجهز به آزمایشگاهی پیشرفته است تا بتواند کیفیت‌های تولیدی را به خوبی بررسی کند و در صورت وجود مشکل آن را به درستی حل کند. سیمان سرباره‌ای نیز معروف‌ترین محصول این شرکت به شمار می‌آید و طبق استاندارهای روز ایران و اروپا آماده‌سازی شده است. این شرکت از واحدهای مختلفی تشکیل شده است که در ادامه به طور مختصر و مفید آن‌ها معرفی می‌کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید.

واحد تولید سیمان سپاهان

ظرفیت تولید کلینکر این واحد 3 و سیمان آن 4 تن در سال است. در نزدیکی کارخانه معادن مازوت وجود دارد که به مدیران اجازه می‌دهد تا سوخت مازوت با درجه خلوص بالا را در اختیار داشته باشند و بتوانند در هزینه‌های مربوط به آن صرفه‌جویی کاملی به انجام برسانند. واحد تولید این برند، به روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه غبارگیر منطقه را در اختیار دارد. همچنین برای حفظ محیط زیست، فضای سبزی به مساحت 7200 هکتار را در کنار واحد تولید خودش ساخته است.

همچنین پیشرفته‌ترین دستگاه پایش آنلاین محصولات نیز در این کارخانه سیمان قرار دارد. میزان آلاینده‌های خارج‌شده از واحد تولید این شرکت نیز یک چهارم دیگر شرکت‌های سیمان است که مزیت بزرگی به شمار می‌آید و کمک می‌کند تا هوای اطرافش کم‌تر آلوده شود.

واحد تحقیقات و توسعه

انجام تحقیق و توسعه کاری مهم است که باید در تمامی کارخانه‌های سیمان انجام گیرد. زیرا از افت‌کردن کیفیت محصولات تولیدی به طور چشمگیری جلوگیری می‌کند و تنوع افزایش محصولات افزایش قابل توجهی داشته باشد. واحد تحقیق و توسعه این کارخانه نیز برای اولین‌بار در سال 1374 با نام واحد تضمین کیفیت شروع به فعالیت کرد. این واحد گواهینامه ISO9001 و ISO14001 را توانسته کسب کند که پیشرفته و به روز‌بودنش را به خوبی نمایش می‌دهد. سایر گواهینامه این کارخانه شامل موارد زیر می‌شود:

  • گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردISO 9001:2015  از IAF, IAS
  • گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استانداردISO 9001:2015 از  IAF NACI
  • گواهی نامه سیستم مدیریت محیط زیست مبتنی بر استاندارد  ISO14001:2015 از IAF , IAS
  • گواهی نامه سیستم مدیریت محیط زیست مبتنی بر استاندارد  ISO14001:2015 از IAF , NACI
  • گواهی نامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای مبتنی بر استاندارد ISO45001:2018 از IAF , IAS
  • گواهی نامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای مبتنی بر استاندارد ISO45001:2018 hc IAF , NACI
  • گواهی نامه سیستم یکپارچه مدیریت IMS

این واحد از سیستم یکپارچه مدیریت IMS برای ثبت مستندات مربوط به تحقیقات استفاده می‌کند تا بتواند در دیگر مواقع آن‌ها را به کار ببرد.

واحد آموزش کارکنان

کارمندان باید به صورت مداوم آموزش ببیینند تا بتوانند پیشرفت کنند و نیازهای موجود در بازار را درک کنند. این شرکت سه نمونه آموزش یادگیری مختلف دارد که شامل نظام مديريت آموزش ضمن خدمت، نظام يادگيری الكترونيكی و مديريت دانش می‌شود.

محصولات مختلف سیمان سپاهان شامل چه مواردی است؟

تنوع محصولات شرکت سیمان سپاهان بسیار زیاد است و همین موضوع باعث یکی از دلایل معروفیت آن به شمار می‌آید. در ادامه مهم‌ترین آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا به آشنایی کاملی با این محصولات برسید و بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

سیمان پرتلند نوع 425 – 1

حرارت هیدراتاسیون بالاتر ، گیرش سریع‌تر و مقاومت اولیه و نهایی بالاتر، ویژگی‌هایی هستند که باعث می‌شود تا مشخصات این نوع سیمان نسبت به سیمان پرتلند نوع 325 – 1 متفاوت شود. از این نوع محصول می‌توان برای ساخت انواع ستون‌ها ، سقف‌ها ، دال پل‌ها، سازه‌هایی که  نیاز به  قالب برداری سریع دارند، استفاده کرد. از سیمان پرتلند نوع 425 – 1 می‌توان در مکان‌های سرد و با درجه سولفات بالا نیز استفاده کرد و از این نظر محدودیتی وجود دارد.

سیمان پرتلند نوع 325 – 1

مقاومت اولیه این نوع سیمان بالا است و رشد مقاومتی بسیار بالایی دارد. از این محصول در ساخت کلیه سازه های بتنی مسلح و غیر‌مسلح ، پل‌ها ، مخازن آب، سیلو‌های بتنی، ملات‌های بنائی ، کف‌سازی‌ها و ساخت قطعات بتنی معمولی می‌توان استفاده کرد. از سیمان پرتلند نوع 325 – 1 نباید در محیط‌های مستعد خورندگی بالا استفاده کرد. همچنین مقاومنش نسبت به سولفات بسیار کم است که باید به آن توجه زیادی کنید.

سیمان پرتلند نوع 2

مقاومت اولیه و نهایی سیمان پرتلند نوع 2 نسبت به نمونه اول کم‌تر است، اما سیمان نوع دوم نسبت به حمله سولفات‌های مقاومت بسیار بیشتری دارند. در محیط‌های بسیار گرم، بهتر است که از این نوع سیمان استفاده کنید. در جاهایی که کلر و سولفات به صورت همزمان وجود دارد، یا سرمای زیادی در محیط وجود دارد، نباید سیمان پرتلند نوع 2 را به کار برد.

کلینکر

برای تولید کلینکر این شرکت، مرغوب‌ترین مواد اولیه به کار می‌روند و برای آماده‌سازی آن پیشرفته‌ترین روش‌ها استفاده می‌شود.

سیمان پرتلند ضد سولفات سرباره‌ای

نفوذپذیری در داخل این نوع سیمان بسیار کم است، مقاومت شیمیایی مناسبی در برابر هجوم همزمان کلر و سولفات دارد و از خوردگی آرماتور و دیگر مصالح فلزی به طور جدی جلوگیری می‌کنند. گرمای هیدراتاسیون پایین، گیرش سریع و انبساط بسیار کم بتن ساخته‌شده از آن دیگر مشخصات این ماده اولیه ساخت و ساز به شمار می‌رود.

سیمان پرتلند نوع 5

از سیمان پرتلند نوع 5 باید در شرایط خورنده و مرطوب استفاده کرد. برای ساخت فونداسیون، سازه های دریایی و سازه هایی در محیط های کاملا خورنده می‌توان این نوع ماده را به کار برد و در این جهت محدودیتی وجود ندارد.

عوامل اثرگذار بر قیمت سیمان سپاهان چه مواردی است؟

قیمت سیمان دورود، قیمت سیمان شهرکرد درب کارخانه، قیمت امروز سیمان نیزار قم و به طور کلی قیمت سیمان بستگی به یکسری فاکتورها دارد. به همین دلیل در این مقاله بیان می‌کنیم تا بتوانید در هنگام خرید سیمان سیاه فله ارزان، خرید سیمان سفید پاکتی استاندارد، خرید سیمان شرق و خرید عمده سیمان نایین راحت‌تر باشید.

نوع سیمان خریداری‌شده

در هنگام خرید سیمان، باید توجه داشته باشید که قیمت سیمان پاکتی سپاهان، قیمت سیمان سپاهان تیپ 1، قیمت سیمان فله سپاهان، قیمت سیمان سپاهان درب کارخانه و به طور کلی قیمت تمامی موارد به نوع محصول خریداری‌شده بستگی فراوانی دارد و باید نسبت به آن حساس باشید.

وزن موردنیاز مشتری

زمانی که به بازار برای خرید سیمان می‌روید، باید به وزن محصول موردنظر خودتان دقت کنید، زیرا باعث افزایش یا کاهش محسوس قیمت سیمان سپاهان تیپ 2، قیمت سیمان سپاهان 1401، قیمت امروز سیمان سپاهان و دیگر موارد وابسته به آن هستند. به طور مثال اگر خرید عمده سیمان سپاهان را به انجام برسانید، می‌توانید قیمت کم‌تری پرداخت کنید.

حمل و نقل و مسافت موردنیاز برای رساندن محصول به دست مشتری موردنظر

قیمت روز سیمان سپاهان، قیمت سیمان سپاهان در بورس و به طور کلی قیمت سیمان سپاهان به حمل و نقل و میزان مسافت موردنیاز برای انجام آن بستگی فراوان دارد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم از گزینه خرید آنلاین سیمان سپاهان استفاده کنید تا بتوانید هزینه پایین‌تری برای حمل و نقل پرداخت کنید.

حمل و نقل سیمان سپاهان

خرید عمده و جزیی سیمان سپاهان

در این مقاله تمامی مواردی که برای خرید سیمان سپاهان بدانید را به شما گفتیم تا این کار را به درستی انجام دهید و ابهامی نداشته باشید.

برای خرید سیمان سپاهان و آگاهی از قیمت سیمان سپاهان 1401 می‌توانید به فروشگاه اینترنتی خانه سیمان مراجعه کنید و خرید آنلاین سیمان سپاهان را به انجام برسانید تا قیمت کم‌تری بپردازید و محصولی با کیفیت مناسب دریافت کنید.

موارد موثر در تولید سیمان سپاهان

توجه کنید که عوامل مختلفی در تولید سیمان سپاهان اثرگذار هستند که به عبارت زیر هستند:

کیفیت سیمان سپاهان

به طور کلی نوع کیفی این محصول می تواند باعث شود که تولید آن هم به میزان زیاد و با دقت هر چه بیشتری به پیش رود.

بسته بندی این محصول

دوام بسته بندی هایی که برای ارائه این نوع سیمان به مردم در نظر گرفته می شود هم می تواند یکی از موارد اثرگذار بر روند تولید سیمان سپاهان باشد.

کارخانه سیمان سپاهان

اندازه پاکت ها و بسته بندی های سیمان

کارخانه سیمان سپاهان تولید این محصول را مطابق با اندازه کیسه هایی که برای بسته بندی این محصول در نظر می گیرد به پیش می برد. به این ترتیب اندازه های متنوعی از این پاکت های حاوی سیمان سپاهان را به بازار وارد می کند که البته این موضوع بر روی نرخ این محصولات هم موثر است. به عنوان مثال قیمت سیمان سپاهان 50 کیلویی نسبت به نرخ سیمان پاکتی 100 کیلویی ارزان تر است که این امر بر روی عملکرد تولید اثرات مستقیمی دارد.

بافت خوب و مستحکم

بافت منسجمی که سیمان سپاهان دارد نیز می تواند باعث افزایش میزان درخواست های مردم و در نهایت سبب افزایش میزان تولید این محصول شود.

دفترهای فروش سیمان سپاهان

فروش عمده سیمان

دفترهای فروش سیمان سپاهانشماره تماس
یابان شریعتی– حدفاصل توحید و حکیم نظامی– پلاک 240313628020155
میدان آرژانتین– خیابان الوند– پلاک 11– طبقه 3– واحد شرکت سیمان سپاهان02186087973

عوامل مؤثر بر میزان فروش سیمان سپاهان

اصولاً شرکت تولید کننده سیمان سپاهان همیشه موارد متنوعی را در خط تولید این محصول مورد توجه قرار می دهد تا با این روند بتوانند مشتریان خود را راضی نگه دارد. عوامل مؤثر بر میزان فروش سیمان سپاهان عبارتند از:

–         شرکت تولید کننده سیمان سپاهان قیمت مناسب را در اختیار مردم قرار می دهد. زمانی که افراد خریدار با نرخ های مناسب این محصول روبه رو شوند به خرید میزان بیشتری از این محصول اقدام می کنند و فروش این سیمان افزایش می یابد.

–         کارخانه تولید کننده همیشه جدیدترین اخبار سیمان سپاهان در رابطه با انواع مختلف این محصول را به مردم ارائه می دهد که این موضوع هم نقش مهمی در فروش هر چه بیشتر سیمان سپاهان ایفا می کند.

–         شرکت معتبر همواره انواع مختلفی از محصولات سیمان سپاهان را به مردم عرضه می دارد و در عین حال نوع کیفی این محصولات را نیز افزایش می دهد تا بتواند میزان بیشتری از این سیمان را در دسترس مردم قرار دهد.

–         کارخانه سیمان سپاهان اصفهان همواره از مواد اولیه و ترکیبات بی نظیری در تولید این محصول در جهت فروش بیشتر آن استفاده می کند.

فروش عمده سیمان

فروش عمده سیمان سپاهان یکی از روش هایی است که از طرف مرکز پخش برای عرضه این محصول به مردم در نظر گرفته می شود. در این شیوه فروش عمده قیمت های مناسبی از انواع گوناگون سیمان سپاهان به مردم ارائه می شوند که مورد توجه افرادی قرار می گیرند که در صدد خرید این محصول به طور با صرفه هستند.

قیمت سیمان سپاهان تیپ 2 امروز که به طور عمده به اطلاع مردم می رسد خیلی مناسب است و باعث می شود که مشتریان عزیز سیمان سپاهان را بر اساس هزینه های پایین سفارش دهند. سیمان سپاهان بورس نیز به طور عمده و با نرخ های ویژه در اختیار مردم قرار داده می شود. اگر شما هم قصد خرید مقدار زیادی از سیمان سپاهان را دارید می توانید خرید این محصول را به روش عمده به پیش برید.

سوالات متداول سیمان سپاهان

نحوه خرید سیمان سپاهان و ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور چگونه است ؟

کافی است با شماره 03133517210 تماس بگیرید. همکاران ما در واحد فروش به سرعت نسبت به صدور پیش فاکتور فروش سیمان سپاهان اقدام خواهند کرد.

محصولات مختلف سیمان سپاهان شامل چه مواردی است؟

تنوع محصولات شرکت سیمان سپاهان بسیار زیاد است و همین موضوع باعث یکی از دلایل معروفیت آن به شمار می‌آید. این محصولات را می توانید در سایت خانه سیمان ببینید.

اطلاعات بیشتر ...