سیمان اردستان

فیلـتر

در حال نمایش 3 نتیجه

قیمت سیمان اردستان

سیمان اردستان

هرکس با بازار فروش سیمان آشنا باشد، می‌داند که سیمان اردستان یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین برندهای موجود در این حوزه به شمار می‌آید. این برند محصولات خودش را با استفاده از بهترین دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های به روز تولید می‌کند که باعث می‌شود تا مرغوبیت بسیار بالایی داشته باشند. همچنین تنوع سیمان اردستان بسیار بالا است و می‌تواند تا حد مناسبی نیازهای شما را برآورده و برطرف کند. این محصولات از ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی شاخصی برخوردار هستند. وجود این ویژگی‌ها باعث می‌شود تا عمر و دوام بسیار بالایی نیز داشته باشند.

در ادامه این مطلب معرفی سیمان اردستان، محصولات و فرآیند تولید محصول در این کارخانه را به طور کامل بررسی می‌کنیم و پیرامون آن‌ها شرح کاملی می‌دهیم تا آگاهی کاملی در این زمینه کسب کنید.

معرفی و تاریخچه سیمان اردستان

در ایران از سال‌های قبل ساخت سازه‌های بتنی گسترده مانند سدها، پل‌ها، شبكه های آبیاری و مخازن آب جاده‌ها، تونل‌ها و ساختمان‌های معمولی و بلندمرتبه رواج داشته است. دلیل این موضوع نیز شرایط اقلیمی متفاوت در سرتاسر کشور و نیاز به استحکام بسیار زیاد است. ظرفیت تولید سیمان در کشور در ابتدای انقلاب اسلامی ایران 15.7 تن بوده است که در سال 1362 به 21.2 میلیون تن رسید. اما مدیران کشور به این مقدار اکتفا نکردند و با احداث شرکت‌های مختلف سیمان در نقاط مختلف کشور تلاش کردند تا مقدار آن را افزایش دهند. همین موضوع باعث شد تا در سال 1385 مقدار تولید 53.5 میلیون رسید که مقدار قابل‌توجهی به شمار می‌رود.

سیمان اردستان یکی از همین کارخانه‌ها به شمار می‌آید که با هدف برآورده‌کردن نیازهای عمرانی و ساخت و ساز کشور تأسیس شد. همچنین در سال‌های اخیر، سیمان اردستان، تولید خودش را افزایش داد تا بتواند صادرات محصولات خودش به کشورهای اطراف را انجام دهد. البته فراهم‌بودن شرایط و وجود مواد اولیه در  اطراف این شرکت نیز، باعث سرعت‌بخشیدن این کار شده است.

به وجود‌آمدن این کارخانه همچنین باعث شده تا میزان بیکاری در اطراف روستاهای اطراف کم‌تر شود. مدیران کارخانه اردستان، در فرآیند تولید سیمان خودشان از تجهیزات و ماشین‌آلات ساخته‌شده توسط شرکت آلمانی POLYSIUS آلمان و Elin- Siemense اتریش استفاده می‌کند که کیفیت تولید بسیار بالایی دارند.

استاندارها و جوایز سیمان اردستان

این برند استاندارها و جوایز بسیاری کسب کرده است که این موضوع مرغوبیت بالای تولیدات آن‌ها را به نمایش می‌گذارد. در جدول زیر برخی از مهم‌ترین آن‌ها را برای شما بیان می‌کنیم.

عنوان سال
واحد نمونه کیفیت 1389
تندیس دومین گردهمایی نامداران صنعت و تجارت ایران 1389
واحد نمونه سیمان استان اصفهان 1390
لوح تقدیر پنجمین جشنواره صنعت فجر برنا 1388
جایزه مدیریت سبز ایران 1390
واحد تولیدی نمونه در سال همت مضاعف و کار مضاعف 1389

معرفی محصولات کارخانه سیمان اردستان

محصولات متنوعی توسط این برند تولید می‌شود که می‌تواند نیازهای موجود در بازار را به خوبی برطرف کند. در ادامه برخی از مهم‌ترین این محصولات را برای شما به طور کامل معرفی می‌کنیم تا بتوانید انتخاب خودتان را به راحتی انجام دهید و مشکلی در این زمینه نداشته باشید.

معرفی محصولات کارخانه سیمان اردستان

سیمان پرتلند تیپ II

اگر به سیمان نیاز دارید که تولید حرارت هیدراتاسیون متوسطی داشته باشد و در برابر سولفات‌ها بتواند به صورت متوسط مقاومت کند، باید به سراغ سیمان پرتلند تیپ II بیایید. در این نوع سیمان میزان فاز آلومینات و C3S بسیار کم است و همین موضوع باعث می‌شود تا خواص ویژه‌ای داشته باشد. مقاومت فشاری و نهایی سیمان پرتلند تیپ II کمتر از نوع 1 است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید.

سیمان تیپ V

سیمان تیپ V را به عنوان محصول ضدسولفات می‌شناسند و برای استفاده در جاهایی که میزان این ماده زیاد است، بسیار مناسب و کاربردی به شمار می‌آید. زیرا به راحتی دچار آسیب نمی‌شود و می‌تواند تا مدت زیادی در این شرایط دوام بیاورد.

مراحل تولید سیمان اردستان به چه صورتی است؟

آشنایی با مراحل تولید سیمان به شما کمک می‌کند تا به آشنایی کامل‌تری با این نوع محصول برسید. به همین دلیل در ادامه مراحل تولید آن را برای شما بیان می‌کنیم و در مورد آن‌ها توضیحاتی مختصری را ارائه می‌دهیم تا به آگاهی کاملی در این زمینه برسید و ابهامی نداشته باشید. پس پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این قسمت همراه ما باشید.

گام اول: مواد اولیه لازم را استخراج می‌کنند

در گام اول، مواد اولیه شامل سنگ آهک از معادن اطراف استخراج می‌شود و به سمت محل کارخانه ارسال می‌شود تا عملیات‌های بعدی به طور مناسب روی آن‌ها انجام شود و سیمان نهایی آماده شود.

گام دوم: مواد اولیه به دست آماده را به طور کامل خرد می‌کنند

بعد از مرحله اول و رسیدن مواد اولیه به کارخانه، این موارد با استفاده از دستگاه‌های بزرگی خرد می‌شوند تا به اندازه‌های لازم مناسب برسند.

گام سوم: مواد اولیه خرد‌شده را خشک می‌کنند

در برخی کارخانه‌ها مانند اردستان بعد از خرد‌کردن مواد اولیه، آن‌ها را با به کارگیری دستگاه‌های بسیار مخصوص خشک می‌کنند.

گام چهارم: مخلوط مواد اولیه را به طور کامل پودر می‌کنند

در گام چهارم آسیاب‌های بزرگ به کار گرفته می‌شوند تا مخلوط مواد اولیه را به طور کامل پودر کنند تا اندازه‌‌های آن‌ها بسیار ریز شود و به راحتی با یکدیگر ترکیب گردند و از این منظر مشکلی پیش نیاید.

گام پنجم: سیمان نهایی را تولید می‌کنند

در آخرین مرحل کلینکر آماده‌شده به اضافه گچ در کوره با یکدیگر پخته می‌شوند تا سیمان نهایی آماده شود و برای بسته‌بندی و انبار ارسال گردد.

قیمت سیمان اردستان تحت تأثیر چه عواملی تغییر پیدا می‌کند؟

افراد مختلف هنگامی که برای خرید سیمان پوزولانی، خرید سیمان کاشان با کیفیت و به طور کلی خرید سیمان مراجعه می‌کنند، امکان دارد که با گیجی روبه‌رو شوند. دلیل این موضوع ناآگاهی آن‌ها نسبت به فاکتورهای اثرگذار بر قیمت سیمان است.

به همین دلیل در این قسمت پارامترهای اثرگذار بر قیمت سیمان اصفهان با کیفیت، قیمت سیمان سفید بنوید استاندارد و قیمت سیمان سپاهان با کیفیت را برای شما بیان می‌کنیم تا با چنین مشکلی روبه‌رو نشوید.

مشتری چه محصولی را انتخاب می‌کند؟

محصول انتخابی توسط مشتری یکی از مهم‌ترین فاکتورهای اثرگذار در قیمت سیمان فله اردستان، قیمت سیمان اردستان پاکتی و به طور کلی قیمت سیمان اردستان است که باید آن در هنگام مقایسه هزینه در نظر بگیرید و از این موضوع غافل نشوید.

برای رسیدن محصول به دست مشتری باید چه مسافتی برای حمل و نقل طی شود؟

فاکتور دیگری که باید به آن توجه زیادی داشته باشید، حمل و نقل و مسافت موردنیاز برای آن است. این پارامتر می‌تواند روی قیمت خرید سیمان سفید فله استاندارد، قیمت سیمان اردستان اصفهان و به طور کلی قیمت سیمان اردستان در بازار اثر ویژه‌ای داشته باشد و آن را بالا و پایین ببرد.

مشتری خرید را به چه صورتی انجام داده است؟

برای خرید سیمان اردستان تیپ 2 و دیگر انواع آن دو راه دارید. راه اول خرید مستقیم از کارخانه سیمان اردستان است و راه دوم نیز خرید اینترنتی است. ما روش دوم یعنی خرید اینترنتی سیمان اردستان را به شما پیشنهاد می‌کنیم، زیرا هزینه کم‌تری پای شما خواهد افتاد و می‌توانید محصولات این برند را با قیمت مقرون به صرفه‌ای تهیه کنید.

خرید سیمان اردستان را به چه شکلی می‌توان انجام داد؟

شما می‌توانید برای خرید سیمان اردستان به فروشگاه خانه سیمان مراجعه کنید. زیرا کیفیت محصولات خودش را به طور کامل تضمین می‌کند، ارسال به سراسر کشور دارد و از قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر جاها برخوردار است.

ویژگی  های سیمان اردستان

سیمان اردستان یکی از مصالح بی نظیر است که در ساخت و ساز کارایی خیلی خوب و گسترده  ای دارد. اگر در نظر دارید به خرید این محصول اقدام کنید بهتر است که ویژگی  های آن را قبل از هر چیز تحت بررسی قرار دهید:

1-    این نوع سیمان دارای انسجام خیلی عالی است و به همین خاطر هم می  تواند باعث ایجاد استحکام در پی  ریزی ساختمان  ها شود.

2-    سیمان اردستان قیمت خیلی مناسبی دارد که این نرخ کاملاً به روز است. از این رو شما عزیزان می  توانید بر اساس قیمت سیمان اردستان امروز روند خرید این محصول ساختمانی را به پیش برید.

3-    مواد اولیه  ای که برای تولید این محصول به کار می  روند از نوع درجه یک هستند. این موضوع موجب می  شود که سیمان مورد نظر با مرغوبیت مناسب و بالایی در دسترس شما قرار داده شود.

4-    این محصول به دلیل مقاومت زیادی که دارد مورد توجه افرادی قرار گرفته است که به ساخت ساختمان  های حجیم مشغول هستند.

5-    می  توانیم بگوییم که سیمان اردستان کارخانه در برابر حرارت دوام و مقاومت بسیار عالی دارد.

6-    سیمان اردستان در منطقه  هایی که آب و هوای بسیار گرم و یا سرد دارند به خوبی در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می  گیرد. زیرا این نوع محصول ساختمانی تحت هیچ شرایط اقلیمی تغییر نمی  کند و همیشه در موقعیت  های اقلیمی مختلف می  تواند استحکام و انسجام خود را به درستی حفظ کند.

7-    سیمان اردستان در بورس نیز جایگاه ویژه  ای دارد و دلیل این امر مقاومت فیزیکی بالای این محصول است که از جمله مشخصه  های بی نظیر آن به شمار می  رود.

 سیمان اردستان

نکات مهم در افزایش میزان فروش سیمان اردستان

شرکت سیمان اردستان همیشه برای این که بتواند فروش بیشتری از تولیدات خود داشته باشد محصولاتی استاندارد و با کیفیت را به بازار وارد می  کند. این کارخانه می  کوشد که نکته  های بسیار مهمی را در تولید این مصالح مورد توجه قرار دهد تا با این روند به افزایش میزان فروش سیمان اردستان اقدام کند. این نکته  ها را در این صفحه شرح می  دهیم:

–         شرکت برتر می  کوشد که قیمت سیمان اردستان درب کارخانه را به اطلاع مشتریان عزیز برساند تا با این عملکرد محصولات با صرفه  ای را به مردم ارائه کند. در این صورت است که افراد خریدار نیز مقدار بیشتری از این نمونه سیمان را سفارش می  دهند و با این فرایند است که میزان فروش این محصول بالا می  رود.

–         کارخانه تولید کننده برای فروش هر چه بیشتر تولیدات خود نمونه  های مختلفی از این محصول را در دسترس مردم قرار می  دهد. افراد خریدار نیز با تنوع زیادی از سیمان اردستان روبه  رو می  شوند.

–         فروش سیمان اردستان به صورت پاکتی انجام می  شود. از این جهت مشتریان می  توانند مطابق با نیاز خود خریداری کنند و قیمت این پاکت  ها نیز متناسب با وزن آنها تعیین می  شود. به  عنوان  مثال قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی اردستان با توجه به وزن این کالای ساختمانی مشخص می  شود و این موضوع می  تواند بر روی فروش این محصول اثرگذار باشد.

–         سیمان اردستان بورس از طرف دفتر مرکزی فروش با توجه به تاریخ تولید مشخص به مردم عرضه می  شود.

–         سیمان اردستان رهاورد دارای نشان استاندارد است و این موضوع فروش آن را افزایش می  دهد.

اطلاعات بیشتر ...