سیمان تهران

فیلـتر

در حال نمایش 6 نتیجه

سیمان تهران

ورودی کارخانه سیمان تهران

هرکس تا به حال اقدام به خرید سیمان کرده باشد، به طور قطع نام انواع مختلف محصولات سیمان تهران را نیز شنیده است. این کارخانه از اعتبار بسیار مناسبی در این حوزه برخوردار است، زیرا سال‌های سال در این فضا فعالیت می‌کند. همچنین محصولات تولید‌شده توسط این برند، کیفیت بسیار بالایی دارند که این نکته مزیت بزرگی به شمار می‌آید. قیمت سیمان مقرون به صرفه‌تر نسبت به دیگر شرکت‌های مشابه نیز  یکی از ویژگی‌های شاخص تولیدات این برند به شمار می‌رود.

در ادامه این متن، شرکت سیمان تهران را معرفی می‌کنیم و به شما خواهیم گفت که محصولات شاخص این کارخانه چه مواردی است و از آن‌ها می‌توان در چه حوزه‌های استفاده کرد.

معرفی شرکت سیمان تهران

تاریخ احداث شرکت سیمان تهران به سال 1333 برمی‌گردد که قدمت بالای این برند و کارخانه را به نمایش می‌گذارد. در سال 1335 اولین واحد تولید این شرکت با ظرفیت 300 تن در روز به بهره‌برداری رسید. اما مدیران سیمان تهران به این مقدار بسنده نکردند و در ادامه خط 2 با ظرفیت تولید 300 تن تولید کلینکر سیمان را احداث کردند. خط 3 مجموعه تولیدی این شرکت ظرفیت تولید 600 تن کلینکر در روز دارد و تنها مرجع تولید سیمان حفاری به روشِ تر به حساب می‌آید.

در سال 1351 خط 4 با ظرفیت 2100 کلینکر احداث شد و خط 5 نیز با ظرفیت 300 تن کلینکر در سال 1373 به بهره‌برداری رسید. البته خط 5 در حال حاضر برای رعایت موارد محیط‌زیستی و جلوگیری از آسیب‌دیدن طبیعت به طور کامل متوقف شده است. این روند ادامه پیدا کرد تا خط‌های 6 و 7 این مجموعه نیز راه‌اندازی و فعال شد. خط 8 و 9 آخرین خطوط تولید این شرکت به حساب می‌آید. ظرفیت خط 8 3300 تن کلنیکر  است و  در حال حاضر مشغول به فعالیت و کار است. خط 9 نیز جهت تولید کلینکر به کار می‌رود و 3300 تن ظرفیت دارد.

ارزش‌های سازمانی شرکت سیمان تهران چیست؟

ارزش‌های سازمانی یک شرکت اهمیت بسیار زیادی دارد، چون که باعث می‌شود تا رفتار و عملکرد کارکنان بهبود پیدا کند و مشتریان هنگام مراجعه به مجموعه موردنظر احساس خوب‌تری پیدا کنند. به همین دلیل در ادامه برخی از مهم‌ترین ارزش‌های سازمانی سیمان تهران را برای شما بیان می‌کنیم و در مورد شرح کوتاهی می‌دهیم.

استفاده حداکثری از خلاقیت و نوآوری برای تولید محصولات

بازار سیمان، دارای بازیگران بسیاری است که هرکدام تلاش دارند تا با استفاده ابزارهای مختلف تعداد مشتری‌های خودشان را افزایش دهند. یکی از راه‌های مناسب و کم هزینه برای رسیدن به این هدف، به کارگیری نوآوری و خلاقیت افراد متفاوت شرکت است. زیرا نظرات هرکدام از آن‌ها متفاوت است و این موضوع می‌تواند الهام‌بخش شما باشد.

این موضوع یکی از ارزش‌های سازمانی اصلی شرکت سیمان تهران به شمار می‌آید و افراد همواره از این روش استفاده می‌کنند که بسیار کمک‌کننده و مفید است.

وجود حداکثری رعایت انضباط  و قانون در شرکت سیمان تهران

وجود انضباط در شرکت‌های بزرگ بسیار مهم است، زیرا حجم کارهای زیادی است و هرگونه بی‌نظمی یا اشتباهی می‌تواند زمان موردنیاز برای انجام کارها را بسیار زیادتر کند. همچنین اگر افراد در شرکت قانون‌مدار باشند، روند رسیدگی به مخاطبان به خوبی صورت می‌گیرد و مشکلات کم‌تری به وجود می‌آید. به همین دلیل شرکت سیمان تهران، این مورد جزو ارزش‌های اصلی سازمانی خودش قرار داده است.

پاسخگویی مناسب به افراد مختلف

مخاطبان یک محصول قبل از خرید آن، سوال‌های زیادی می‌پرسند که جواب‌دادن به آن‌ها اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه کارکنان این شرکت به صورت مناسب جواب سوال‌های مردم را می‌دهند و این موضوع یکی از ارزش‌های سازمان اصیل آن‌ها به شمار می‌آید.

متعهد‌بودن به رعایت حداکثری ایمنی در هنگام کار

خطرات متعهدی در هنگام انجام کار برای کارگران به وجود می‌آید. مدیران شرکت سیمان اصفهان، مراقبت از کارکنان و فراهم‌کردن اصول ایمنی را جزو هدف‌های اصلی خودشان قرار داده‌اند تا بتوانند رضایت نیروی انسانی خودشان را نیز به خوبی حفظ کنند.

سیمان تهران چه محصولاتی را تولید می‌کند؟

سیمان تهران، انواع مختلف محصولات را تولید می‌کند که این قابلیت به افراد اجازه می‌دهد تا طبق نیاز و سلیقه خودشان، محصولشان را تهیه کنند. در این قسمت مهم‌ترین محصولات این برند را معرفی می‌کنیم تا نسبت به آن‌ها آشنایی کامل به دست بیاورید.

  • سیمان بنایی تهران

از سیمان بنایی تهران جهت آماده‌سازی بسیاری فضاها و بناهای متفاوت مانند ساخت ملات آج‌ کاری ، بلوک‌کاری ، اندود‌کاری بیرونی و داخلی ساختمان ، کف‌پوش‌ها و جدول‌ها استفاده می‌کنند. این نوع سیمان چسبندگی خوبی بین ملات و آجر ایجاد می‌کند که از کنده‌شدن ناگهانی آن جلوگیری می‌کند. میزان جمع‌شدن ملات سیمان بنایی نسبت به نوع عادی بسیار کم‌تر است و آب کمی را به خودش جذب می‌کند. سیمان بنایی در برابر حملات عناصر شیمیایی مانند سولفات و آسیب‌های ناشی از یخ‌زدگی مقاومت و پایداری خوبی دارد که باعث افزایش ماندگاری آن می‌شود.

در جدول زیر برخی دیگر از مشخصات سیمان بنایی س – ب-۲۲/۵X به شما می‌گوییم تا آن‌ها را بشناسید

ویژگی   س – ب- ۲۲/۵X
مقاومت (مگاپاسکال) – مقدار حد پایینی ۷ روزه   ۱۰ ≤
مقاومت (مگاپاسکال) – مقدار حد پایینی ۲۸ روزه 22.5 <
مقاومت (مگاپاسکال) – مقدار حد بالایی 42.5>
زمان گیرش اولیه (دقیقه) – مقدار حد پایینی        ۶۰ <
زمان گیرش نهایی (ساعت) – مقدار حد بالایی     الف ۱۵
سلامت (انبساط به میلی متر) مقدار حد بالایی       ۱۰
میزان سولفات (برحسب درصد SO3 مقدار حد بالایی           بالای 3
میزان کلرید (درصد) مقدار حد بالایی    10/.
آب نگه داری (درصد) مقدار حد پایینی  ۷۵ <

  • سیمان حفاری تهران

برای اولین بار در خاورمیانه، سیمان حفاری توسط کارخانه سیمان تهران آماده شده و به بازار مصرفی عرضه گشت. این نوع سیمان دارای چهار نوع A, B, D, E, G است. تمامی این انواع براساس استاندارد API تولید می‌شوند و کیفیت بسیار بالایی دارند. از نوع A تا عمق 6000 متر استفاده می‌شود. سیمان کلاس B مقاومت خوبی در برابر سولفات دارد و شما می‌توانید تا عمق 6000 متر آن را کنید.

  • سیمان پرتلند تهران

برند سیمان تهران انواع مختلف محصولات پرتلند را نیز تولید می‌کند و بازار مصرفی عرضه می‌کند. این محصولات کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی دارند و می‌توانند به راحتی نیازهای موجود در این حوزه را برطرف کنند.

چه عواملی باعث تغییر قیمت سیمان تهران می‌شود؟

قیمت سیمان به فاکتورهای فراوانی بستگی دارد که باید نسبت به آن‌ها اطلاعات کافی را داشته باشید. به همین دلیل در این قسمت، عوامل اثرگذار بر قیمت سیمان پوزولانی و قیمت سیمان تهران 50 کیلویی و دیگر موارد را به شما می‌گوییم تا به آشنایی کاملی با آن‌ها برسید.

انتخاب شرکت حمل و نقل‌کننده و مسافت موردنیاز برای آن

شرکت‌های حمل و نقل‌کننده زیادی با این کارخانه همکاری می‌کنند که نرخ‌های خاص خودشان را دارند. این تفاوت نرخ می‌تواند باعث تغییر قیمت فروش سیمان تهران و قیمت سیمان تهران شود که باید آن را در نظر بگیرید. در ادامه اطلاعات شرکت‌های حمل و نقل طرف قرارداد با سیمان تهران را ذکر می‌کنیم:

نام شركتتلفن دفتر نماینده تحویل
شركت تعاوني كاميونداران خود راننده سيمان تهران        ۶۶۷۶۰۱۶۴       ۳۳۴۲۱۳۳۷-۸
شركت  قيام بونكر  ۶۶۷۱۰۹۷۰       ۳۳۵۳۳۳۹۹
شركت تعاوني جهان كوثرراد ۳۳۵۳۴۷۱۲۰۹۱۲۵۹۴۴۲۸۸
شركت  كهل         ۶۶۷۰۶۷۵۱۳۳۵۳۵۳۹۲
شركت  پاكراي     ۳۳۵۳۳۷۱۵       ۰۹۱۲۲۴۹۵۱۲۳
شركت  پارس بونكر۶۶۷۱۹۹۹۴۰۹۱۲۱۵۷۷۱۲۷
شرکت  دنياي بونکر۶۶۱۷۱۵۰۷۰۹۱۲۵۱۱۰۲۵۸
شركت  پاك         ۶۶۷۱۱۴۳۲۳۳۵۳۴۷۳۸
شركت  آبان بونكر ۶۶۷۲۰۲۰۲       ۰۹۱۲۲۷۱۱۵۵۲
شركت  ايرانيان     ۳۳۵۳۵۰۴۷۰۹۱۲۱۷۵۴۱۹۷
شركت  آبادان بونكر۶۶۷۱۶۲۸۰۰۹۱۹۱۷۵۰۳۵۹
شركت سيمان تانكر ۶۶۱۷۰۶۹۹۳۳۵۳۳۴۴۴
شركت تعاوني بونكرداران     ۶۶۷۱۱۹۹۸۳۳۴۲۱۳۶۰
شركت بهمن بونكر ۳۳۵۳۳۷۱۲۰۹۱۲۳۳۳۴۵۶۸
شركت آذرآباد       -۰۹۱۲۷۷۰۳۴۲۴
شركت  آسيا بونكر ۶۶۷۰۹۸۲۵۳۳۵۳۴۷۱۱
شرکت سیمان بار   ۶۶۳۴۱۴۴۸۰۹۱۲۱۷۹۸۴۳۵

بسته‌بندی سیمان تهران

بسته‌بندی سیمان تهران فاکتوری دیگر است که باید در هنگام خرید سیمان از کارخانه تهران به آن توجه کنید. خرید این سیمان به دو روش انجام می شود

  • سیمان تهران فله
  • سیمان تهران پاکتی

محصول سیمان تهران

نوع محصول انتخاب‌شده عامل دیگری است که روی قیمت فروش سیمان تهران و قیمت سیمان تهران تیپ 1 اثر می‌گذارد و باعث افزایش یا کاهش محسوس آن می‌شود.

برای خرید سیمان تهران باید به کجا مراجعه کرد؟

برای خرید سیمان تهران می‌توانید به سایت خانه سیمان، نمایندگی فروش سیمان تهران مراجعه کنید. زیرا هم محصولات مرغوبی دارد و هم از قیمت مقرون به صرفه‌تری نسبت به دیگر فروشگاه ها برخوردار است. همچین به دلیل اعتبار نمایندگی، محصولات این مجموعه به طور کامل خالص هستند.

در صورت وجود هرگونه سوالی می‌توانید آن را از طریق شماره تلفن‌های موجود در سایت با ما مطرح کنید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند و ابهامتان را رفع کنند.

تجهیزات قابل استفاده در تولید سیمان تهران

تولید سیمان تهران با استفاده از وسیله ها و دستگاه های بسیار حرفه ای انجام می شود. کارخانه برتر که در پایتخت واقع شده است و سیمان را به بازار عرضه می کند سعی بر این دارد که سیمان با کیفیتی را به شما عزیزان عرضه کند.

تجهیزاتی که بر دما نظارت بسیار دقیقی دارند مانند دستگاه های قابل استفاده در این صنعت تولیدی هستند. از مخازن حرارتی و بسیار با کیفیت و با دوام و از همین طور از سیلوهای مرتفع هم برای نگهداری سیمان در این صنعت استفاده می شود. تمام تجهیزاتی که در تولید سیمان تهران مورد استفاده قرار می گیرند از نظر ساختاری کاملاً پیشرفته هستند.

قیمت سیمان تهران

قیمت سیمان تهران

قیمت سیمان تهران درب کارخانه خیلی با صرفه است و زمانی که شما با این روش به خرید سیمان بپردازید می توانید خریدی ارزان داشته باشید. قیمت این محصول مانند قیمت سیمان اردستان به صورت لحظه ای به اطلاع مردم می رسد. در صورتی که دارای سهام سیمان تهران هستید بهتر است که نرخ آن را به طور لحظه ای رصد کنید تا نسبت به ارزش سهام خود به اطلاعات خوبی دست یابید.

اگر قصد خرید سیمان فله ای را دارید باید بدانید که قیمت سیمان تهران فله ای با توجه به درخواست های افرادی تعیین می شود که قصد خرید سیمان بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای را دارند تا بتوانند این محصول را با توجه به بودجه خود خریداری کنند.

قیمت فروش سیمان تیپ 5 تهران  از طرف مشاورانی که این محصول را به شما عرضه می کنند به اطلاع شما می رسد. نرخ این محصول نیز مانند قیمت سیمان دلیجان بر اساس عامل های مهم مشخص می شود. اگر بخواهید این عوامل را بررسی کنید باید در ابتدا به نوع کیفی این محصول توجه داشته باشید.

سایر عوامل مؤثر بر قیمت سیمان تهران

اگر قصد دارید که با توجه به نرخ روز به دریافت قیمت سیمان تهران اقدام کنید بهتر است که جدیدترین نرخ را همیشه در نظر داشته باشید. توجه کنید که قیمت سیمان تهران در بورس می تواند با توجه به عواملی به شرح زیر تعیین شود:

کارخانه سیمان تهران

بافت

بافت این محصول با توجه به لطافتی که دارد تعیین می شود.

اندازه کیسه های سیمان تهران

اندازه و همچنین وزن کیسه هایی که حاوی سیمان تهران هستند هم نقش مهمی در تعیین قیمت این محصول دارد.

مواد تشکیل دهنده

مرغوبیت مواد تشکیل دهنده این سیمان هم می تواند در قیمت گذاری آن اهمیت داشته باشد. همان طور که قیمت سیمان شهرکرد نیز بر حسب مواد تشکیل دهنده آن مشخص می شود.

توجه داشته باشید که سیمان تهران در انواع مختلفی تولید می شود و قیمت هر کدام از آنها با هم تفاوت دارد. به عنوان مثال قیمت سیمان تیپ 5 تهران با نرخ سیمان تیپ 2 متفاوت است.

چگونگی استعلام سهام سیمان تهران

در نظر داشته باشید که استعلام سهام سیمان تهران را می توانید از طریق سامانه رسمی این کارخانه به پیش برید. حتی می توانید به قیمت سیمان تهران تیپ 2 و 5 و 3 و غیره نیز از طریق همین سایت رسمی پی برید. چنانچه می توانید قیمت سیمان کیاسر را هم به طور اینترنتی به دست آورید.

البته در نظر بگیرید که نرخ سیمان تهران به صورت پاکتی از طریق سامانه به شما اعلام می شود. می توانید از قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی تهران هم با این روش آگاه شوید و باید بدانید که این نرخ کاملاً دقیق و به روز است.

اطلاعات بیشتر ...