سیمان آباده

فیلـتر

در حال نمایش 3 نتیجه

سیمان آباده

شرکت سیمان آباده

شرکت سیمان آباده، یک شرکت سهامی عام که در سال 1364 در شهرستان آباده با سرمایه 140 میلیون ریال، تاسیس شد. کارخانه سیمان آباده نیز کمی بعدتر در سال 1372، با مشارکت بانک صادرات ایران در واحد 9000 میلیون ریال، ساخته و دو سال بعد راه‌اندازی شد. در نهایت کارخانه سیمان آباده توانست در سال 1379 و حدود هفت سال بعد از راه‌اندازی، تمامی اقساط مربوط به تسهیلات دریافتی از بانک را تسویه کند. جهت خرید سیمان آباده می توانید به فروشگاه خانه سیمان مراجعه کنید.

شرکت سیمان آباده یکی از پیشگامان صادرات و فروش سیمان آباده به کشورهای عراق و امارات متحده عربی بوده است، از ابتدایی‌ترین مراحل گسترش این شرکت، می‌توان به تصویب طرح افزایش ظرفیت کارخانه از 500 تا 1200 تن کلینر در روز، در سال 1382 اشاره کرد. این طرح یک سال بعد آغاز و در نهایت چهارسال پس از به تصویب رسیدن توسط  هیئت مدیره کارخانه سیمان آباده، به پایان رسید. در انجام طرح افزایش ظرفیت سیمان آباده، 65 گروه کاری اعم از مشاوران، پیمانکاران و کارگران با شرکت همکاری کردند، که در مجموع هزینه آن را به حدود320 میلیارد ریال رساند.

ویژگی سیمان آباده

از خصوصیات شرکت سیمان آباده شیراز، توجه به محیط زیست و آلودگی‌های زیست محیطی است. به منظور جلوگیری از آلودگی هوا و کاهش ایجاد آسیب به زیست بوم‌های اطراف محل کارخانه تولیدی، حدود 40 هکتار فضای سبز در خارج از کارخانه و حاشیه جاده آباده شیراز، به علاوه حدود 3 هکتار زیتون کاری در داخل کارخانه احداث شده‌اند. همچنین لازم به ذکر است، شرکت آباده کاملا مطابق با استانداردهای API به تولید انواع مختلف سیمان ساختمانی می‌پردازد. سیمان‌هایی که مطابق این استاندارد ساخته می‌شوند عبارتند از:

·         سیمان پرتلند (پرتلند، تیپ 2)

·         کلینکر (تیپ 2 )

فروش سیمان آباده

فروش سیمان آباده درب کارخانه

مهم‌ترین هدف شرکت سیمان آباده، افزایش کیفیت سیمان تولیدی و تامین سیمان باکیفیت و مرغوب برای پروژه‌های عظیم عمرانی، سدسازی و بسیاری موارد دیگر بوده است. تنوع محصولات تولید شده نیز، یکی دیگر از اهداف سیمان آباده شیراز است، که در حال حاضر با برخورداری از مجوز ساخت، سیمان آباده امکان تولید سیمان تیپ1، سیمان تیپ 2 و سیمان پوزولان را دارد. همچنین تولید انواع سیمان‌های سیاه، سیمان سفید و عرضه آنها به صورت سیمان فله و سیمان پاکتی را گسترش داده و در این راه به چشم اندازهای قابل قبولی دست یافته‌ است.

محصولات سیمان آباده به دو صورت سیمان سیاه فله که در فندانسیون و به طور کلی دیوارها و نمای درونی کاربرد دارد؛ و سیمان سفید فله که در نمای بیرونی و سرامیک‌های کف ساختمان به کار می‌رود؛ همچنین این دو نوع سیمان به دو صورت سیمان سفید پاکتی و نوع بسیار کاربردی سیمان سیاه پاکتی، که عمدتا تنها در صورتی که از پیش سفارش داده شوند، به فروش می‌رسند. انواع سیمان‌های پاکتی در کیسه‌های 50 کیلوگرمی و جامبوبگ‌ها بر اساس خواست مشتریان قابل ارائه هستند. محصولات سیمان آباده از نظر کیفیت، توانایی بالایی در رقابت با سایر رقبای قدیمی‌تر از جلمه سیمان سپاهان و سیمان تهران را دارند. امکان خرید اینترنتی سیمان آباده به صورت مستقیم از سایت شرکت سیمان آباده برای مشتریان فراهم است. قیمت سیمان پاکتی آباده حدود 300هزار تومان است که با در نظر گرفتن تاریخ تولید و زمان خرید سیمان آباده امکان افزایش نرخ آن وجود دارد.

انواع سیمان آباده

همانطور که مشاهده کردید؛ تولید و فروش سیمان سیمان سیاه، سفید و سیمان فله و پاکتی آباده از بسیار زیاد و با درخواست زیادی همراه است. بنابراین در ادامه با انواع سیمان آباده که در کارخانه ساخته می‌شوند و کاربردهای آنها به صورت کلی آشنا خواهید شد:

سیمان سیاه

کارخانه سیمان سیاه آباده

این نوع سیمان در بتن‌ریزی و سفت کاری پایه‌های ساختمان کاربرد دارد، و به عبارتی بهترین گزینه برای نمای داخلی ساختمان است. از ملات سیمان سیاه، در کاشی کاری برای چسباندن کاشی و سرامیک استفاده می‌شود. مقاومت در برابر خوردگی بسیار بالای سیمان سیاه، خود دلیلی از کاربرد گسترده آن در بتن‌ریزی ساختمان است.

سیمان آباده تیپ ۱

سیمان تیپ 1، معمولا در مناطقی که امکان حمله شیمیای سولفاتی و تغییرات حراراتی کم یا بسیار زیاد وجود ندارد به کار می‌رود. این تیپ سیمان در ساختمان‌های معمولی، اسکلت بتن آرمه، قطعات پیش ساخته مانند جداول خیابان‌ها، بلوک‌های سیمانی، کف‌سازی، دیوارها و بسیاری دیگر، استفاده می‌شود. معمولا در نقشه‌های اجرایی، پیش از شروع کار، نوع سیمان را مشخص می‌کنند. ولی به طور کلی و بدون در نظر گرفتن ماهیت و کاربرد سیمان، از سیمان تیپ 1 استفاده خواهند کرد. 

سیمان آباده تیپ ۲

سیمان تیپ 2 در زمین‌های سولفاته و خاک‌های شوره‌دار، برعکس سیمان تیپ 1، مقاومت بالایی دارد. در برخورد با ترکیبات شیمیایی، حرارت کمتری تولید خواهد کرد. سیمان تیپ 2، در مناطقی که با نور خورشید تماس دارند، مانند فندانسیون، دیواره‌ها و … استفاده می‌شوند. مقاومت بسیار زیاد در برابر خورندگی و مقاومت فشاری کم، در مقایسه با تیپ1، مزیت‌های سیمان تیپ2 هستند. تیپ 2 را نباید در محیط‌های دمایی سرد به کار برد. همچنین در ساختمان‌های حجیم استفاده از این سیمان بسیار رایج است.

سیمان آباده پوزولان

سیمان پوزولان، تا حدودی ویژگی سیمان پرتلند را دارد اما از نظر ترکیبات کاملا متفاوت هستند. از نظر اقتصادی خرید سیمان آباده پوزولان مقرون به صرفه‌تر است. سیمان پوزولان به دلیل مواد اولیه مقاوم، مقاومت بتن بالایی دارد. همچنین دوام آن در برابر عوامل آسیب‌زا نیز بسیار زیاد است. دوام و استقامت سیمان پوزولان در برابر یخبندان و سرما نیز بسیار زیاد و نفوذناپذیری آن از دلایل تنوع کاربردی آن است.

قیمت خرید سیمان آباده

در حال حاضر امکان تولید و خرید آنلاین سیمان آباده، و تحویل آن به صورت سیمان پاکتی آباده 50 کیلوگرم، کیسه‌های جامبوبگ 500 کیلوگرمی تا یک تنی و سیمان فله از طریق سایت سیمان آباده وجود دارد. پیش از سفارش سیمان، حتما قیمت روز سیمان آباده را بررسی کنید. به طور کلی نرخ جدید سیمان آباده به صورت قیمت سیمان فله هر تن ۵۵۰۰۰۰ ریال و قیمت سیمان کیسه‌ای هرتن  ۶۳۰۰۰۰ریال است، که باتوجه به زمان خرید و نوسانات بازار به قیمت سیمان آباده امروز در نظر گرفته نمی‌شود و امکان افزایش یا کاهش آن به چشم می‌خورد.

اطلاعات بیشتر ...