سیمان یاسوج

فیلـتر

در حال نمایش 2 نتیجه

سیمان یاسوج

شاید به جرئت بتوان گفت که یکی از مهم ترین محصولاتی که به دست انسان ساخته شده است، سیمان است. سیمان ماده ای است که از آن برای متصل کردن اجزای مصالح، استفاده می شود. شرکت هایی که در کار ساخت ساختمان ها و سدها و.. فعالیت می کنند، برندهای مختلفی را برای این سیمان تا به الان استفاده کرده اند که یکی از آن ها سیمان یاسوج است.

با توجه به این که تقاضای زیادی که برای برند وجود دارد، امکان خرید اینترنتی سیمان یاسوج نیز در حال حاضر به وجود آمده است و این قضیه بسیار به نفع مشتریان است.

کارخانه سیمان یاسوج

مراحل ساخت سیمان یاسوج

برای ساخت سیمان یاسوج نیاز به انجام چندین مرحله داریم،

1.      استخراج کردن مواد خامی که برای تولید سیمان از معادن انجام می گردد. معمولاً شکل اولیه این مواد به حالت سنگ هستند و بعد از استخراج آن ها را به شکل یک سری قطعات می برند.

2.      آسیاب کردن، خرد کردن و مخلوط کردن که با انجام این مرحله یک مخلوطی به دست می آید که به حالت همگن است.

3.      حرارت دادن به مواد خام که باعث می شود که اکسید به وجود آید و بتوان آن ها را در کوره پخت.

4.      پخت مواد خام که شاید بتوان گفت که اصلی ترین مرحله است و چندین واکنش شیمایی نیز در این مرحله انجام می گردد.

5.      خنک کردن و آسیاب کردن که در این مرحله دمای سیمان بسیار پایین می آید و چند ماده دیگر نیز به محصول نهایی اضافه می شود که در نهایت سیمان اصلی تولید می شود. در این مرحله سیمان سیاه به دست می آید که بسیار در ساختمان سازی مورد استفاده است.

6.      مرحله آخر بسته بندی کردن این محصول و ارسال به فروشگاه های پخش است.

تمام این مراحل در کارخانه سیمان یاسوج به بهترین نحو و با استفاده از به روزترین ماشین آلات انجام می شود و درنهایت سیمان یاسوج که یکی از بهترین ها در نوع خود است به دست می آید.

سیمان یاسوج تیپ 5

یکی از مهم ترین و اصلی ترین و پرکاربردترین محصولی که در کارخانه های تولید سیمان یاسوج تولید می گردد، سیمان یاسوج تیپ 5 است. این محصول معمولاً برای بتن هایی استفاده می گردد که بیشتر در معرض حمله سولفات ها هستند. به خاطر این مسئله به این محصول هم چنین سیمان ضد سولفات نیز گفته می شود. طبق آیین نامه ای که برای ساخت سیمان وجود دارد در محیط های آبی و خاکی که سولفات وجود دارد باید این محصول استفاده شود.

یکی از اصلی ترین تولید کنندگان این محصول برند سیمان ساروج است. مشتریانی که خرید سیمان یاسوج درب کارخانه را انجام می دهند معمولاً این محصول را نیز در نظر می گیرند و بر طبق نیاز آن را خریداری می کنند. معمولاً شرکت هایی که کار ساخت سد را در پیش دارند این نوع سیمان یاسوج را بیشتر می خرند.

در مناطقی که شرایط جوی نامناسبی دارند معمولاً پرکاربردترین محصول همین نوع سیمان یاسوج است. در زمان خرید سیمان یاسوج مشتریان دقت نمایند که چه تیپی از این محصول را می خرند که هزینه شان تلف نشود و بتوانند به خوبی استفاده نمایند. قیمت سیمان امروز را نیز در ادامه بررسی می کنیم.

به کارگیری سیمان یاسوج در ساختمان

دفتر فروش سیمان یاسوج

معمولاً کارخانه های بزرگ که دارای مشتریان زیادی از هر سمت کشور هستند، برای خود، دفتر فروش نیز قرار می دهند. دفتر فروش سیمان یاسوج نیز به این علت در استان های زیادی قرار گرفته شده که مشتریان نیاز نباشد که برای کارهایی مانند اطلاع از قیمت سیمان و یا آشنا شدن با قیمت محصولات دیگر مانند قیمت سیمان سفید، به یاسوج بیایند.

معمولاً این دفترها در سراسر کشور از سمت شرکت سیمان یاسوج اداره می گردند. مقر اصلی این شرکت نیز در خود یاسوج است و تمام کارهای شرکتی کارخانه از این دفتر اداره می شود. با توجه به این که سیمان یاسوج یک برند بین المللی است این نیاز همیشه هست که از بهترین خدمتگزاران بهره گرفته شود. از زمان ساخت سیمان یاسوج افراد زیادی در کارخانه دارای شغل شدند و شبانه روزی در حال فعالیت هستند.

علاوه بر این که در خود کارخانه افراد مشغول هستند برای کارهایی مانند تنظیم قیمت سیمان یاسوج نیز افراد در دفاتر در حال فعالیت هستند. قیمت گذاری برای این محصول معمولاً بر اساس آیین نامه های مربوطه انجام می شود. با توجه به آیین نامه معمولاً قیمت سیمان پاکتی با توجه به این که بسته بندی شده است بالاتر از دیگر محصولات است.

سیمان یاسوج در بورس

امروزه سهام بسیاری از کارخانه ها در بورس موجود است. برندهای بین المللی و شرکت های بزرگ در بورس سرمایه گذاری می کنند و این سهام را خریداری می کنند. این شرکت با توجه به فروش فوق العاده ای که داشته شده است جزو سه شرکت برتر در زمینه فروش سیمان است و به همین خاطر دارای سهام زیادی در بورس و بازارهای مالی است. اگر شما جزو افرادی باشید که در بورس فعالیت می نمایید قطعاً سهام این سیمان یاسوج را مشاهده کرده اید.

سیمان یاسوج در بورس دارای سهام مختلفی است. این محصول سال به سال صادرات می شود و حتی افراد در خارج کشور نیز سیمان یاسوج را می شناسند. افراد برای این که بیشتر این محصول را در بازار بورس خریداری کنند می توانند از شرکت های کارگزاری و فعال در زمینه بورس و سهام نیز استفاده نمایند. برای آشنا شدن با قیمت سیمان یاسوج امروز در بورس می توانید از سایت ها و لینک های مربوطه نیز استفاده کنید.

در بورس علاوه بر این که خود سهام یاسوج به طور مستقل وجود دارد دیگر نوع سیمان ها نیز وجود دارند برای مثال قیمت سیمان شمال در بورس نیز کامل قابل مشاهده است و افراد حرفه ای به راحتی می توانند که بنا بر نیاز و سود خود سهام را خریداری کنند.

شرکت سیمان یاسوج

خرید سیمان یاسوج از خانه سیمان

ما در خانه سیمان تلاش خودمان را داریم که فروش سیمان یاسوج را به بهترین حالت ممکن انجام دهیم. مشتریان عزیز می توانند که در هر ساعتی از شبانه روز جدیدترین قیمت برای سیمان یاسوج ببینند و هم چنین هر اندازه از این محصول که نیاز است را خریداری کنند.

مشتریانی که یک بار از سایت ما خرید می کنند به طور معمول مشتری دائمی می شوند و از سایت مرتب خرید انجام می دهند. هر نوع از سیمان یاسوج که در کارخانه تولید می شود در سایت ما به روزرسانی شده و قابل مشاهده هست. قیمت تمام اجناس در سایت با توجه به بازار پایین تر است و نقطه قوت ما قیمت کمتر و کیفیت خوب است. شما کافی است که به طور مثال قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی یاسوج را در سطح بازار و سایت ما بسنجید.

سوالات متداول

آیا خرید سیمان یاسوج به صورت اینترنتی امکان پذیر است؟

در سایت خانه سیمان امکان خرید اینترنتی سیمان یاسوج به سرتاسر ایران وجود دارد.

قیمت سیمان یاسوج چقدر است؟

اطلاع از قیمت سیمان یاسوج برای خریداران اهمیت بالایی دارد. در سایت های معتبری چون خانه سیمان می توانید از قیمت دقیق سیمان یاسوج مطلع شوید. قیمت سیمان یاسوج به عوامل مختلفی بستگی دارد، به همین دلیل در سایت ما این قیمت مدام بروز می شود.

اطلاعات بیشتر ...