سیمان کرمان

فیلـتر

در حال نمایش 14 نتیجه

خرید سیمان کرمان

یکی از با سابقه‌ترین برندهای تولید سیمان در کشور کارخانه سیمان کرمان است.

یکی از با سابقه‌ترین برندهای تولید سیمان در کشور کارخانه سیمان کرمان است. تنوع محصولات کارخانه سیمان کرمان بسیار زیاد است و کیفیت آن‌ها در سطح بسیار بالایی قرار دارد. زیرا از تجهیزات و نیروهای خبره جهت آماده‌سازی آن‌ها استفاده می‌کند. عمر و دوام سیمان‌های برند کرمان نیز بالا است و به راحتی دچار آسیب خاصی نمی‌شود و نیاز به تعویض دوباره نخواهد داشت که مزیت بزرگی به حساب می‌آید.

در ادامه این مطلب، معرفی سیمان کرمان، محصولاتش و عوامل اثرگذار بر قیمتش را برای شما به انجام می‌رسانیم تا به آگاهی کاملی در این زمینه بسیار مهم برسید و در این حوزه ابهامی نداشته باشید.

تاریخچه و معرفی سیمان کرمان

این شرکت در ابتدای سال 1346 به صورت شرکت سهامی خاص افتتاح شد. در آبان ماه سال 1351 تبدیل به شرکت سهامی عام شد. طبق اساسنامه این شرکت، فعالیت آن حول تولید انواع سیمان پرتلند و توسعه آن‌ها به طور مداوم است. ظرفیت اسمی این کارخانه در حال حاضر تولید 3600 تن کلینکر در روز است. مکان جغرافیایی این شرکت نیز در استان کرمان و در نزدیکی بندرعباس قرار گرفته است که امکان صادرات گسترده را به مدیران این برند می‌دهد.

سیمان کرمان چه محصولاتی دارد؟

سیمان کرمان محصولات متنوعی را تولید می‌کند که باعث می‌شود تا دست شما برای انتخاب باز باشد. در این قسمت محصولات این برند را به شما معرفی می‌کنیم و در مورد ویژگی‌ها و کاربردهایش توضیحات کاملی می‌دهیم.

سیمان حفاري کلاس G نوع HSR

از سیمان حفاري کلاس G نوع HSR برای محافظت چاه نفت و گاز در مقابل فشارهای ناشی از لایه‌های زمین و حملات یون‌های مخرب موجود در خاک و آب‌های زیر‌زمینی استفاده می‌شود. برای استفاده از این سیمان آن را با آب مخلوط می‌کنند تا به صورت دوغاب دربیاید و سپس آن را با استفاده از پمپ‌های بسیار قوی به اطراف لوله‌های استخراج نفت و گاز تزریق می‌کنند. این نوع از سیمان دارای استاندارد API آمریکا برخوردار است و ویسکوزیته بسیار پایینی دارد.

در جدول زیر مشخصات تست فیزیکی این سیمان را برای شما بیان می‌کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید:

جز موردنظرنتیجه تستمقدار مناسب
Soundness, autoclave expansion(%)0.80 MAX.0.10
Fineness , Blaine (cm2/g)NR3400
Free Water Content , (ml)5.9 MAX.3.7
Thickening Time Sch.5 (minutes)90 - 120100
Maximum consistency during15 to 30 min(Bc)30 MAX.25
Compressive Strength (psi)/At 38 C300 MIN.720
Compressive Strength (psi)/At 60 C1500 MIN.2200
Slurry Density (pcf)NR119

سیمان حفاری چاه نفت (فراساحل)

عملیات سیمان‌کاری لوله‌های استخراج نفت در دریا بسیار سخت‌تر است و سیمان استفاده‌شده نباید خواص رئولوژی مناسبی داشته باشد و فاقد هرگونه نوسانان کیفی باشد. سیمان حفاری چاه نفت (فراساحل) از این ویژگی‌ها برخوردار است و می‌تواند به خوبی نیازهای موجود در این جهت را برآورده کند.

سیمان حفاری چاه نفت(سبک)

برای سیمانکار در عمق‌های زیادی نیاز به استفاده از سیمان با چگالی بسیار سبک و معادل سنگ‌های ان قسمت است. سیمان حفاری چاه نفت(سبک) از این ویژگی برخوردار است و قابل به کارگیری برای سیمان‌کاری در عمق‌های بسیار زیاد است.

سیمان پرتلند نوع دو

از سیمان پرتلند نوع دو برای بتن ریزی‌ها، فونداسیون‌ها و در محیط هايي كه احتمال حمله سولفات ها وجود دارد و یا محل هايي كه غلظت سولفات در آب هاي زیر زميني و یا خاك ها بالاتر از حد معمول است، استفاده می‌شود.

سیمان پرتلند نوع پنج

در جاهایی که میزان سولفات بسیار زیاد است، سیمان پرتلند نوع پنج را به کار می‌برند. همچنین میزان گرمای هیدراتاسیون این نوع سیمان بسیار کم است و به همین دلیل از آن در بتن‌ریزی‌های حجیم و سدسازی‌ها به طور گسترده استفاده می‌شود. درصد آلکالی این نوع سیمان بسیار کم است و در مکان‌هایی که احتمال واکنش سلیس و قلیایی وجود دارد، از آن استفاده می‌گردد.

سیمان پرتلند پوزولانی

از سیمان پرتلند پوزولانی برای ساخت سازه‌های حجیم استفاده می‌شود، زیرا گرمای هیدراتاسیون بسیار پایین‌تری نسبت به نوع یک و دو دارد. مقاومت شیمیایی این محصول در برابر کلر و سولفات بالا است، اما سرعت رشد مقاومتش نسبت به سیمان نوع دو و پنچ کم‌تر است.

سیمان مركب ( نوع الف 32/5 )

سیمان مركب ( نوع الف 32/5 ) در گروه سیمان‌های آمیخته قرار می‌گیرد و به دو نوع الف و ب تقسیم‌بندی می‌شود. در نوع الف این سیمان بیش از 20 ماده معدنی در هنگام ساخت به کلینکر اضافه می‌شود و قابل استفاده در تمامی فعالیت‌های ساختمانی است.

سیمان پرتلند مقاومت بالا

این سیمان در دو کلاس 425 و 525 تولید می‌شود و مقاومت فشاری بسیار بالاتری نسبت به دیگر انواع سیمان‌های این کارخانه دارد.

سیمان پرتلند ويژه ( نرمي بالا يا آلكالي كم )

دانه‌های این سیمان نسبت به دیگر انواع ریزتر است که این موضوع باعث می‌شود تا روند سخت‌شدن این نوع سیمان بسیار سریع‌تر گردد. از سیمان کم آلکالی در مکان‌هایی که احتمال واکنش سیلیس و مواد قلیایی زیاد است، استفاده می‌شود.

سیمان کارمانیا

سیمان کارمانیا محصول منحصر به فرد این کارخانه است که از استاندارهای کیفی اروپا و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

چه عواملی بر قیمت سیمان کرمان اثر می‌گذارند؟

قیمت سیمان اصفهان، قیمت سیمان شهرکرد و قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی امروز کرمان به طور کلی قیمت سیمان به فاکتورهایی مختلفی وابسته است که باید آن‌ها را بشناسید تا بتوانید خرید خودتان را با قیمت بسیار مناسب به انجام برسانید. به همین دلیل در این قسمت  آن‌ها را برای شما بیان می‌کنیم.

چه عواملی بر قیمت سیمان کرمان اثر می‌گذارند؟

نوع محصول انتخابی

نوع محصول انتخابی شما در قیمت سیمان سپاهان و قیمت سیمان سفید بنوید اثر قابل‌توجهی دارد و باید آن را در نظر بگیرید.

نحوه بسته‌بندی سیمان

در هنگام خرید سیمان آبیک، خرید سیمان نایین و دیگر انواع باید به نحوه بسته‌بندی آن‌ها دقت زیادی کنید. زیرا باعث افزایش یا کاهش قابل‌توجه قیمت می‌شوند.

نحوه خرید

شما می‌توانید خرید سیمان خودتان را به صورت حضوری و آنلاین انجام دهید که ما مورد دوم را به شما پیشنهاد می‌دهیم، زیرا قیمت کم‌تری پرداخت خواهید کرد.

خرید سیمان کرمان را به چه طریقی می‌توان انجام داد؟

شما می‌توانید برای خرید سیمان کرمان با کیفیت و استعلام قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی امروز کرمان به فروشگاه اینترنتی خانه سیمان مراجعه کنید و محصول خودتان در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

اطلاعات بیشتر ...