سیمان نهاوند

فیلـتر

در حال نمایش 4 نتیجه

سیمان نهاوند

یکی از مهم ترین موادی که معمولاً در ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد، سیمان است. سیمان ماده ای چسبنده است که کارایی زیادی دارد. در ایران کارخانه های مختلفی وجود دارند که در آن ها تولید سیمان انجام می گیرد.

سیمان نهاوند به خاطر ویژگی هایی که دارد بسیار معروف است و مشتریان زیادی را دارد. مشتریان می توانند برای خرید سیمان نهاوند، از روش های مختلفی اقدام نمایند. به خاطر تنوع زیادی که برای سیمان وجود دارد، مشتریان در خرید آن بسیار دقیق باشند.

سیمان نهاوند

شناخت تولید کنندگان انواع سیمان در کشور

همان طور که در مقدمه نیز بیان شد، تولیدکنندگانی فراوانی در کشور در زمینه سیمان در حال فعالیت هستند. یکی از برترین برندهای تولید سیمان، سیمان نهاوند است. کارخانه سیمان نهاوند، در شهرستان نهاوند است. این کارخانه برای اولین بار در سال 1382، در خود نهاوند، بازگشایی شد. با تأسیس این کارخانه، کشور ما در زمینه تولید و صادرات سیمان پیشرفت زیادی داشت. می توان از سیمان نهاوند بورس، به راحتی مشاهده کرد که این کارخانه چه مقدار پیشرفت داشته است.

علاوه بر این برند، سیمان ساوه نیز یکی از بهترین تولید کنندگان به شمار می آید. شرکت های زیاد دیگری نیز توانسته اند همپای رقیب خود پیشرفت کنند و محصولات با کیفیت بالایی را تولید کنند. این تولید کنندگان، سعی می کنند بهترین نوع سیمان سیاه و سفید را در بازار عرضه نمایند. با توجه به مواد و شرایط هر کدام از تولیدکنندگانی که در کشور در حال فعالیت هستند، ما شاهد نوسانات زیادی برای قیمت سیمان هستیم. با توجه به مصرف بالای این محصول روزبه روز تولید انواع سیمان به خصوص سیمان نهاوند در حال افزایش است. متأسفانه بسیاری از تولید کنندگان سیمان در کشور، سیمان های ناسالمی را تولید نمودند.

سیمان ناسالم محصولی است که در آن محصول حرارت زیادی را می گیرد. این باعث می گردد که محصول دارای مقاومت پایین باشد. این تولید کنندگان گاها محصولات ناسالم خود را با قیمت بالایی نیز به فروش می رسانند. به طور مثال قیمت سیمان سفید متأسفانه توسط برخی از فروشندگان سودجو نوسان زیادی یافته است. مشتریان می توانند با خرید سیمان نهاوند درب کارخانه، به راحتی کیفیت محصول را نیز تضمین شده بدانند.

سیمان نهاوند همدان

نهاوند، یکی از شهرستان های استان همدان است. یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید سیمان در کشور، صنایع سیمان نهاوند در این شهر واقع شده است. در کارخانه سیمان نهاوند مدل های مختلفی از سیمان تولید می شوند.

چند نوع از سیمان نهاوند عبارت اند از:

·        سیمان های پرتلند تیپ یک و دو نهاوند

·        انواع سیمان های رنگی و سیمان های پوزولان نهاوند

·        سیمان های ضد آب و سیمان های گوگردی نهاوند

هر کدام از سیمان هایی که نام برده شده اند، برای شرایط مختلف آب و هوایی می توانند مناسب باشند. در بین سیمان ها، سیمان سیاه کاربرد زیادتری دارد. با توجه به این موضوع قیمت سیمان سیاه نسبت به دیگر محصولات دارای نوسان بیشتری است. دفتر فروش سیمان نهاوند، در شهرستان های زیادی برپا شده است. مشتریانی که می خواهند نسبت به سیمان نهاوند، اطلاعات به دست آورند می توانند به دفتر موجود در هر شهرستان مراجعه نمایند.

سیمان نهاوند همدان

هم چنین امکان خرید اینترنتی سیمان نهاوند است. در این دفاتر می توان برای مثال قیمت سیمان نایین را نیز کشف کرد. این کارخانه علاوه بر داخل کشور توانسته است که محصولات خود را در کشورهای دیگر نیز به فروش برساند. تولید سیمان در سیمان نهاوند همدان، با رعایت تمام استانداردهای جهانی انجام می شود.

با توجه به موادی که در ساخت سیمان نهاوند استفاده شده است، محصولات کاملاً مقاوم هستند و در ساخت آن ها سولفات استفاده نشده است. با کوشش و تلاش شبانه روزی افرادی که در شرکت کار می کنند، شرکت سیمان نهاوند توانسته است محصولاتی با کیفیت بسیار عالی و درجه یک تولید کند.

شناخت انواع سیمان نهاوند

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، در کارخانه تولید سیمان نهاوند، مدل های مختلفی از این محصول تولید می شوند. مشتریانی که می خواهند از شرکت سیمان نهاوند سیمان خریداری نمایند اول باید به دقت تعیین نمایند که برای چه کاری این محصول را می خواهند. اصلی ترین محصول کارخانه سیمان، سیمان پرتلند است.

در ساخت این محصول، سنگ آهک و موادی که دارای کلسیم و آلومینیوم و آهن هستند را توسط دستگاه های بسیار پیشرفته آسیاب می نمایند و سپس آن ها را در کوره های بسیار داغ قرار می دهند و پس از طی یک سری واکنش هایی سیمان سفید که به اسم سیمان پرتلند است تولید می گردد.

ترکیباتی که در این سیمان است به دلیل نوع سیمان های استفاده شده متفاوت است. این سیمان ها بعد از تولید شدن می توانند که هم به صورت سفید و هم به صورت رنگی استفاده شوند. سیمان تیپ دو مارگون درب کارخانه نیز در حال تولید است و این محصول مقاومت بالاتری دارد. قیمت سیمان تیپ 2 نهاوند نسبت به دیگر تولید کنندگان دیگر می تواند که به مراتب بهتر باشد. قیمت سیمان پاکتی نیز معمولاً بالاتر از فله ای است.

انواع سیمان نهاوند

خرید سیمان نهاوند از خانه سیمان

امروزه سیمان نهاوند نیز توسط فروشندگان مجازی در سطح اینترنت به فروش می رسد. با توجه به کیفیت بالای این محصول خرید آن بسیار زیاد است. برای خرید سیمان نهاوند به قیمت کارخانه می توان به راحتی از خانه سیمان اقدام کرد. ما در خانه سیمان این امکان را به شما می دهیم که به راحتی در هر زمانی که بخواهید جدیدترین محصولات تولید شده را مشاهده نمایید.

اصلی ترین مشتریان برای این نوع سیمان شرکت های ساختمانی هستند. در خانه سیمان قیمت امروز سیمان نهاوند به راحتی قابل مشاهده است. هم چنین برای راحتی کاربران عزیز می توان از قسمت فیلترها مدل ها و نمونه های مختلف این محصول را مشاهده کرد. برای مثال اگر شما به دنبال قیمت انواع سیمان نهاوند هستید می توانید که از بخش انواع سیمان استفاده کنید.

معمولاً افرادی که به صورت فله ای و با مقیاس بزرگ سیمان نهاوند را خریداری می نمایند، برایشان مهم است که قیمت سیمان نهاوند امروز را بدانند و بعد از آن نسبت به خرید محصول اقدام نمایند. سیمان نهاوند پرتلند در میان دیگر محصولات خانه سیمان فروش بسیار بالاتری را داشته است.

سوالات متداول

آیا امکان خرید اینترنتی سیمان نهاوند وجود دارد؟

با توجه به اینکه سایت خانه سیمان به تمام نقاط ایران ارسال دارد و با توجه به اینکه بهترین و متنوع ترین سیمان ها را موجود دارد، شما میتوانید خرید سیمان نهاوند خود را بصورت اینترنتی از خانه سیمان انجام دهید.

آدرس کارخانه سیمان نهاوند کجاست؟

استان همدان، شهرستان نهاوند، کیلومتر 15 جاده نهاوند به بروجرد

اطلاعات بیشتر ...