سیمان مازندران نکا

فیلـتر

در حال نمایش 4 نتیجه

سیمان  نکا مازندران

امروزه اکثر کارخانه هایی که سیمان تولید می نمایند در استان های جنوبی و یا استان های مرکزی کشور هستند. کارخانه سیمان  نکا مازندران، یکی از بزرگ ترین تولید کننده سیمان در بخش شمال است. با توجه به موقعیت جغرافیایی این کارخانه، محصولات سیمان مازندران بیشتر در استان های شمال غرب و شمالی استفاده می شود.

این نوع سیمان، بسیار مقاوم است و همین باعث شده است در ساختن سدها از این نوع سیمان استفاده گردد. محصولات سیمان نکا مازندران از لحاظ کیفیت در رده های بالایی هستند. محصولات سیمان مازندران تنوع خوبی دارند و در کارهای عمرانی می توان آن ها را به کار برد.

 سیمان مازندان

انواع سیمان نکا و کاربرد هر کدام از آن ها

1.     سیمان هایی که سریع سخت می شوند

این سیمان ها معمولاً هنگامی که با آب ترکیب می شوند، خیلی زود سخت می شوند. این نوع از سیمان ها بیشتر برای پروژه هایی مناسب هستند که نیاز است سرعت کار بالا باشد.

2.     سیمان هایی که حرارت کمی تولید می نمایند

این سیمان ها برای پروژه هایی که بتن ریزی آن ها گسترده است می تواند که خوب باشد.

3.     سیمان هایی که برای سولفات مقاوم هستند

این نوع از سیمان ها نیز برای محیط های خیس و مرطوب بسیار مناسب اند.

4.     سیمان های سفید مازندران

این نوع از سیمان ها قیمت پایین تری دارند و برای زیرسازی استفاده می شوند.

5.     سیمان های رنگی مازندران

سیمان های رنگی یشتر برای زیباسازی خوب هستند. قیمت سیمان سیاه امروز که جزو پرفروش ترین ها است، در مقایسه با محصولات دیگر با توجه به رنگ آن کمی بالاتر است.

6.     سیمان های پرتلند مازندران

سیمان های پرتلند در برابر مواد شیمایی بسیار قوی هستند و در لوله های فاضلاب و غیره استفاده می شوند.

در بین محصولات سیمان مازندران هر کدام از این انواع سیمان یافت می شوند. کارفرمایان می توانند با توجه به تنوع بسیار بالا خیالشان از بابت خرید راحت باشد. سیمان مازندران در بسیاری از پروژه هایی که ساخته شده و یا در حال ساخت است استفاده گردیده است. قیمت سیمان امروز، با توجه به تنوع مدل ها می تواند که کم یا زیاد شود.

خرید سیمان مازندران

سیمان در مازندران

در استان های شمالی ایران، به خاطر آب و هوایی که وجود دارد، باید سازه هایی که ساخته می شوند در برابر رطوبت بسیار مقاوم باشند. به منظور تأمین سیمان در مازندران، نیاز بود که در خود استان کارخانه ای برای ساخت سیمان در نظر گرفته شود از این رو بانک اعتبارات صنعتی، یک سری مطالعات اولیه ای برای ساخت کارخانه سیمان مازندران در نظر گرفت.

پس از بررسی های اولیه و تعیین محل برای احداث کارخانه، این کارخانه در اداره ثبت شرکت ها و کارخانه ها ثبت شد و ساختن آن آغاز شد. در سال ۱۳۶۰ بالاخره تولید سیمان مازندران به کار افتاد و محصولات مختلفی تولید شد. در سال های متوالی خط تولید محصولات مختلفی برای این کارخانه احداث شده است و تولید سیمان تیپ 2 مازندران نیز انجام می شود. قیمت سیمان پاکتی امروز به خاطر تولید این نوع سیمان در کارخانه زیاد پایین تر است.

این سری سیمان ها در خود استان به خاطر مقاومت خوب در برابر رطوبت فروش بیشتری دارد و بیشتر استفاده می شود امروزه بیشتر سیمان مورد نیاز استان های شمالی توسط این کارخانه تأمین می شود. سیمان نکا علاوه بر این استان ها در استان های دیگری نیز دارای مقبولیت خوبی است و پر فروش است. قیمت سیمان مازندران در مقابل قیمت سیمان هرمزگان که از استان دیگری است مقرون به صرفه تر است.

سیمان سیاه مازندران

تضمین کیفیت محصولات کارخانه سیمان مازندران

با توجه به این که سیمان یکی از ارکان اصلی در ساختمان سازی است از این رو قطعاً کیفیت این محصول حائز اهمیت است. کارفرمایان حتماً باید کیفیت سیمان را در نظر داشته باشند زیرا اگر سیمان دارای استحکام خوبی نباشد ممکن است اتفاقات ناگواری رخ بدهد. قبل از این که تولید محصولاتی مانند سیمان نکا مازندران انجام شود حتماً نیاز است که گواهینامه های کیفی از سمت سازمان های مربوطه ارسال شود.

گواهینامه های لازم مانند گواهینامه سیستم مدیریت کیفی، گواهینامه مدیریت انرژی، پروانه های کیفی نیاز است. تمام این گواهینامه ها برای شرکت سیمان مازندران و سیمان مازندران در بورس صادر شده است. با توجه به کیفیت بالای محصولات این کارخانه، قیمت سیمان سفید تولیدی کارخانه زیاد بالا نیست و خرید آن کاملاً مقرون به صرفه است.

نحوه خرید مستقیم سیمان مازندران درب کارخانه

با توجه به سود خوبی که در فروش سیمان، در بازار وجود دارد، دلالان همواره به دنبال این هستند که بتوانند از این راه سودی به دست آورند. برای مثال قیمت سیمان سپاهان که در برخی منابع آمده است قیمت واقعی این محصول نیز نیست و به دلیل واسطه گری هایی که در این زمینه وجود دارد قیمت ها به مراتب بالاتر رفته است. اما سؤال اصلی که برای مشتریان پیش می آید این است که از کجا می توانیم که خرید سیمان نکا را با کمترین قیمت ممکن انجام دهیم؟

برای پاسخ دادن به این سؤال باید روش خرید مستقیم سیمان مازندران درب کارخانه را بررسی کنیم. در خرید مستقیم سیمان مازندران درب کارخانه، همان طور که مشخص است خرید به طور مستقیم از سمت تولید کننده است. در واقع در این نوع خرید واسطه ای وجود ندارد. در این نوع خرید قیمت سیمان مازندران همان قیمتی است که از سمت شرکت اعلام شده است.

این قیمت نیز فقط به مواد اولیه استفاده شده و دستمزد کارگران بستگی دارد و دیگر فرد دیگری سود نمی برد. ممکن است که در ذهن افراد این سؤال پیش بیاید که برای خرید مستقیم لازم است که از به کارخانه مراجعه کنیم یا نه که جواب نه است و شما می توانید که خرید اینترنتی سیمان مازندران را انجام دهید. قیمت سیمان نکا امروز در خرید اینترنتی به قیمت واقعی نزدیک تر است.

خرید سیمان مازندران از خانه سیمان

اگر تا به الان سیمان مازندران را از ما خرید کرده باشید قطعاً می دانید که قیمت محصولاتی که ما در سامانه گذاشتیم در هیچ کجای بازار یافت نمی شود. اگر قصد خرید سیمان 50 کیلویی مازندران را دارید بهتر است اول از دیگران قیمت بگیرید و بعداً قیمت محصولات ما را مشاهده کنید تا کاملاً متوجه ماجرا بشوید. در خانه سیمان شما می توانید هر محصولی که می خواهید را فقط انتخاب کنید. مشاوران ما می توانند به خوبی شما را با مدل های مختلف این محصول آشنا کنند و شما به خوبی با ویژگی های سیمان مازندران آشنا شوید.

ما در خانه سیمان به طور مستقیم با دفتر فروش سیمان مازندران ارتباط داریم. این ارتباط به ما کمک می کند که هم به طور سریع از جدیدترین محصولات آگاه شویم و هم اینکه قیمت روز اجناس را در اختیار مشتریان قرار دهیم. ما به شما اطمینان می دهیم که در مقابل هزینه ای که می گیریم بهترین محصول را در هر کجای ایران که باشید تحویل بگیرید.

سوالات متداول

آیا خرید سیمان مازندران به صورت اینترنتی امکان پذیر است؟

در سایت خانه سیمان امکان خرید اینترنتی سیمان مازندران به سرتاسر ایران وجود دارد.

قیمت سیمان مازندران چقدر است؟

اطلاع از قیمت سیمان مازندران برای خریداران اهمیت بالایی دارد. در سایت های معتبری چون خانه سیمان می توانید از قیمت دقیق سیمان مازندران مطلع شوید. قیمت سیمان مازندران به عوامل مختلفی بستگی دارد، به همین دلیل در سایت ما این قیمت مدام بروز می شود.

اطلاعات بیشتر ...