سیمان ساوه

فیلـتر

در حال نمایش 11 نتیجه

خرید سیمان ساوه

کارخانه سیمان ساوه

سیمان ساوه یکی از شرکت‌های معتبر در تولید این ماده اولیه ساخت و ساز به شمار می‌آید. این شرکت سال‌های زیادی در این حوزه مشغول به کار بوده است و تخصص خوبی در تولید محصولات با کیفیت و مرغوب را دارد. همین موضوع سبب می‌شود تا خریداران محصولاتش را برای مصارف خودشان استفاده کنند. همچنین عمر و پایداری سیمان‌های تولید‌شده توسط این برند، بسیار بالا است که باعث می‌شود تا مدت‌های طولانی نیازی به تعویض بناهای ساخته‌شده با استفاده از آن‌ها را نداشته باشید.

معرفی شرکت سیمان ساوه، محصولاتش و عوامل اثرگذار بر قیمت سیمان ساوه را در ادامه این متن برای شما انجام می‌دهیم تا به آگاهی کاملی در این زمینه بسیار مهم برسید و مشکلی نداشته باشید.

معرفی شرکت سیمان ساوه

این شرکت در ابتدای کار به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ فارس و خوزستان شروع به کار کرد. ظرفیت تولید آن در ابتدای کار 500 تن بوده است که در حال حاضر به 1000 تن در روز افزایش پیدا کرده است. تکنولوژی به کار رفته در دستگاه‌های این کارخانه برای تولید سیمان، مشابه شرکت Societe Des Climments Francise است.

پایه و اساس این تکنولوژی براساس تولید سیمان به روش، تر است. استفاده از آن باعث می‌شود تا میزان سفید سیمان‌های این شرکت به بالای 91 درصد برسد و مقاومت مکانیکی آن‌ها نیز به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. در خرداد ماه سال 1376 مدیران این برند، واحد سیمان خاکستری را با ظرفیت تولید 7200 تن کلینکر در روز تأسیس کردند. این واحد از دو خط تولید تشکیل شده است و تکنولوژی دستگاه‌های آن نیز متعلق به شرکت FLSmith دانمارک است. همچنین این برند جوایز و افتخارات بسیار کسب کرده است که در این جدول زیر برخی از مهم‌ترین آن‌ها برای شما بیان می‌کنیم:

عنوانسال دریافت
تندیس زرین صنعت برگزیده کشور۱۳۹۴
لوح تقدیر واحد صنعتی نمونه استان۱۳۹۱
تندیس کارآفرین برتر استان۱۳۸۶

سیمان ساوه چه محصولاتی دارد؟

این شرکت تمرکز خودش را روی تولید دو محصول گذاشته است و در حال حاضر تنها به آن‌ها بسنده کرده است . در ادامه این دو دسته محصول را به شما معرفی می‌کنیم و در موردشان شرح لازم را می‌دهیم.

سیمان خاکستری

سیمان خاکستری این برند با استفاده از تکنولوژی و دستگاه‌های به روزی ساخته می‌شود که این موضوع سبب می‌گردد تا کیفیت بسیار بالایی داشته باشند و از عمر و دوام بسیار بالایی برخوردار باشند.

سیمان سفید

همانطوری که در قسمت قبل ذکر کردیم، به علت تکنولوژی بسیار خاص استفاده‌شده در تولید سیمان سفید ساوه، سفیدی آن بسیار زیاد است و خواص مکانیکی خیلی خوبی دارد. این موضوع باعث می‌شود تا استحکام مناسبی در برابر عوامل تخریب مختلف داشته باشد و به راحتی دچار آسیب خاصی نشود.

چه عواملی روی قیمت سیمان ساوه اثر می‌گذارد؟

زمانی که به بازار مصرفی برای خرید سیمان نایین، خرید عمده سیمان سیاه فله، خرید سیمان تهران استاندارد و خرید سیمان ساوه مراجعه می‌کنید، باید فاکتورهای اثرگذار در هزینه تمام‌ شده آن‌ها را نیز در نظر بگیرید. زیرا این موارد می‌توانند قیمت سیمان اردستان، قیمت سیمان تیپ 1 استاندارد، قیمت سیمان اکباتان به روز و قیمت سیمان تیپ 2 ساوه را به طور قابل‌توجهی تغییر دهد. بنابراین این موارد را در این بخش بیان می‌کنیم.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سیمان ساوه

نحوه بسته‌بندی سیمان مورد نظر

نحوه بسته‌بندی روی قیمت روز سیمان ساوه تیپ 2 و قیمت سیمان ساوه درب کارخانه اثر می‌گذارد و باعث افزایش قابل‌ توجه آن می‌شود. بنابراین باید این عامل را در نظر بگیرید و از آن غافل نشوید.

حمل و نقل و مسافت آن

زمانی که به عاملیت فروش سیمان ساوه مراجعه می‌کنید و هزینه‌های مختلف را بررسی می‌کنید، باید اثر حمل و نقل و مسافت موردنیاز آن را نیز در نظر بگیرید. حمل و نقل یکی از فاکتورهایی است که قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی ساوه، قیمت سیمان تیپ 2 ساوه، سیمان کاشان قیمت و به طور کلی قیمت سیمان ساوه را افزایش یا کاهش می‌‍دهد.

نحوه خرید

آخرین عامل اثرگذار در قیمت سیمان شرکت سیمان ساوه نحوه خرید آن است. زیرا شما می‌توانید این کار را به صورت آنلاین و حضوری انجام دهید. پیشنهاد ما به شما، انجام این کار به صورت آنلاین است، زیرا هزینه کمتری به پای شما می‌افتد و می‌توانید با سرعت بیشتر محصول خریداری‌شده خودتان را تحویل بگیرید.

خرید سیمان ساوه را به چه صورتی می‌توان انجام داد؟

برای خرید سیمان ساوه می‌توانید به فروشگاه اینترنتی خانه سیمان مراجعه کنید، زیرا کیفیت محصولاتش بسیار بالا است، قیمت بسیار مناسبی دارد و محصول سفارش‌ داده‌ شده را در کمترین زمان ممکن به شما تحویل می‌دهد.

چه عواملی بر روی فروش سیمان ساوه اثر گذار هستند؟

برای این که کارخانه سیمان ساوه بتواند فروش بیشتری از تولیدات خود داشته باشد لازم است که موارد مهمی را از نظر بگذراند که به عبارت زیر هستند:

1-    کارخانه سیمان سفید ساوه استان مرکزی برای جذب مشتریان بیشتر باید از مواد اولیه خیلی با کیفیت و درجه یک استفاده کند و به این ترتیب سیمان مرغوب را به بازار عرضه کند تا به این وسیله فروش بیشتری از این محصول داشته باشد.

2-    ارائه قیمت سیمان ساوه امروز به مردم از طرف دفتر پخش نیز می تواند یکی از نکته های مهم باشد که باید مورد توجه شرکت فروش قرار گیرد. در حقیقت ارائه قیمت روز سیمان سیاه ساوه و همین طور قیمت روز سیمان پاکتی ساوه به مردم باعث می شود که افرادی که در صدد خرید با صرفه سیمان ساوه هستند بتوانند میزان بیشتری از این محصول را سفارش دهند.

3-    دفتر مرکزی فروش به پخش سیمان ساوه فله به مردم نیز اقدام می کند و به این ترتیب با توجه به درخواست های مردم بهترین نوع این مصالح ساختمانی را به آنها عرضه می کند و با این عملکرد مقدار بیشتری از این محصول را به فروش می رساند.

4-    مرکز ارائه دهنده این محصول را در نقاط مختلف ایران به فروش می رساند و به این صورت فروش خود از این مصالح را افزایش می دهد. به عنوان مثال سیمان سفید ساوه اصفهان و در شهرهای مختلف ایران به مردم عرضه می شوند. سیمان سفید ساوه در قم نیز دارای نمایندگی پخش معتبر است.

5-    نمونه های مختلفی از این مصالح ساختمان سازی در بازار یافت می شوند و این موضوع نیز به خوبی می تواند فروش سیمان مورد نظر را افزایش دهد. البته باید بدانید که هر کدام از آنها هم با نرخ های متنوعی به فروش می رسند. قیمت سیمان ساوه تیپ 2 و قیمت سیمان ساوه تیپ ۱ و 3 و سایر نمونه های این محصول با هم تفاوت دارد.

 سیمان ساوه

ویژگی های سیمان ساوه

در رابطه با ویژگی های سیمان ساوه موارد زیر را باید با دقت مورد توجه قرار دهید:

–         این محصول قیمت خیلی عالی و با صرفه ای دارد. قیمت سیمان فله ساوه امروز به اندازه ای به صرفه است که توجه معمارها را به خود جلب می کند.

–         این محصول با کیفیت بسیار منسجم است و به همین خاطر هم سیمان ساوه در بورس به مردم ارائه می شود تا افراد خریدار بتوانند از بافت منسجم این سیمان استفاده کنند. لازم به ذکر است که قیمت سیمان ساوه در بورس کالا کاملاً به روز و لحظه ای است.

–         سیمان ساوه با بسته بندی های کوچک و بزرگ به بازار روانه می شود و پاکت های با دوامی برای بسته بندی این محصول در نظر گرفته می شوند. اندازه های کوچک و یا بزرگ سیمان ساوه با قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسند. قیمت سیمان ساوه پاکتی بر حسب وزن و اندازه بسته بندی های این محصول در کارخانه معتبر مشخص می شود.

بسته بندی این محصول در برابر رطوبت مقاوم است و به همین خاطر هیچ میزان آب و رطوبتی در تماس این بسته بندی ها با آب به سیمان ساوه جذب نمی شود و این محصول همیشه و تحت هر شرایطی می تواند درجه کیفی خارق العاده خود را به خوبی حفظ کند.

اطلاعات بیشتر ...