سیمان دورود

فیلـتر

در حال نمایش 9 نتیجه

خرید سیمان دورود

کیفیت محصولات تولیدی سیمان دورود بسیار بالا است.

اگر تا به حال اقدام به خرید سیمان کرده باشید، به طور قطع نام سیمان دورود را نیز شنیده‌اید. این برند یکی از معتبرترین تولید‌کننده‌های این حوزه به شمار می‌رود که محصولات مختلفی را به تولید می‌رساند. کیفیت محصولات تولیدی سیمان دورود بسیار بالا است و همین موضوع باعث می‌شود تا از عمر و دوام بسیار بالایی برخوردار باشند. همچنین مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل آسیب‌زننده دارند و به راحتی در اثر حمله آن‌ها دچار آسیب خاصی نمی‌شوند که مزیت مهمی به شمار می‌رود.

در ادامه این مطلب شرکت سیمان دورود و محصولات تولیدی آن را به طور کامل معرفی می‌کنیم تا به آشنایی کاملی با آن‌ها برسید. همچنین در انتها عوامل اثرگذار بر قیمت سیمان دورود را برای شما بیان می‌کنیم تا در این زمینه با ابهامی روبه‌رو نشوید و بتوانید محصول موردنظر خودتان را با بهترین هزینه ممکن تهیه کنید.

تاریخچه سیمان دورود

سیمان دورود یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ سیمان فارس و خوزستان به شمار می‌رود که از سال 1334 در حال تأسیس کارخانه‌های مختلف سیمان در مناطق مختلف این استان‌ها است. شرکت سیمان دورود از سه واحد مختلف تشکیل شده است و یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کننده‌های سیمان کشور به حساب می‌آید.

واحد یک این مجموعه در ابتدای سال ۱۳۳۸ با ظرفیت ۳۰۰ تن شروع به کار کرد، سپس با نصب یک کوره 300 تنی، ظرفیت این مجموعه به 600 تن در روز افزایش پیدا کرد. اما مدیران به این مقدار نیز راضی نشدند و در سال 1343 یک کوره 400 تنی را به کارخانه اضافه کردند و ظرفیت کلی آن را به 1000 تن رساندند که میزان بسیار زیادی به شمار می‌آید. تولید اصلی این واحد، سیمان تیپ 5 است، اما به سفارش شرکت‌های مختلف مانند شرکت نفت، سیمان‌های مخصوصی مانند سیمان حفاری را نیز تولید می‌کند تا بتواند نیاز آن‌ها به خوبی برطرف کند.

واحد دوم شرکت سیمان دورود به روش خشک کار می‌کند و در سال 1348 با ظرفیت 1000 تن در روز افتتاح گشت. در این واحد دو نوع سیمان تیپ یک تولید می‌شود. نوع اول همان، سیمان تیپ یک معمولی است، اما نوع دوم به سفارش کارشناسان روسی و برای استفاده در ذوب‌آهن تولید می‌گردد.

در سال 1359، واحد سوم این شرکت افتتاح شد که ظرفیت اسمی تولید 2500 تن در روز دارد و به روش خشک کار می‌کند. این واحد قادر به تولید سیمان تیپ یک، دو و پنج است و از پیشرفته‌ترین سیستم کنترلی موجود برخوردار است.

سیمان دورود چه محصولاتی دارد؟

محصولات سیمان دورود بسیار متنوع هستند و همین موضوع باعث می‌شود تا استقبال زیادی از جانب مشتریان دریافت کند. در این قسمت مهم‌ترین آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم و پیرامون آن‌ها شرح لازم را می‌دهیم.

سیمان تیپ 2

گرمای هیدراتاسیون سیمان تیپ 2 بسیار کم است و مدت گیرایی آن بسیار طول می‌کشد. همچنین این محصول ضد سولفاته است و برای بتن‌ریزی در هوای گرم بسیار مناسب و کاربردی به شمار می‌آید. سیمان تیپ 2 در برابر خوردگی استحکام خوبی دارد و از زنگ‌زدن آرماتورهای موجود در بتن به طور جدی جلوگیری می‌کند که مزیت بسیار مهمی به شمار می‌آید. پایین‌بودن گرمای هیدراتاسیون این نوع محصول باعث می‌شود تا به سختی دچار ترک و آسیب‌دیدگی شود.

از سیمان تیپ 2 در محیط‌های شوره‌زار و جاهایی که احتمال حمله متوسط سولفات وجود دارد، استفاده می‌شود. همچنین این محصول جهت لوله‌های بتنی آب ، کانال‌ها و فاضلاب، پیاده‌روها و فونداسیون‌ها نیز به کار می‌رود.

سیمان تیپ 5

مقدار  C3A در سیمان تیپ 5 به کم‌تر از 5 درصد کاهش پیدا می‌کند که این موضوع سبب می‌شود تا به آن سیمان ضدسولفاته گویند و در محیط مملو از سولفات آن را به کار ببرند.

سیمان پوزولانی ویژه

میزان پوزولان در این نوع سیمان بین 15 تا 40 درصد است و گرمای هیدراتاسیون بسیار پایینی دارد. مقاومت سیمان پوزولانی ویژه در برابر املاح شیمیایی بسیار بالا است و به راحتی در هنگام مواجهه با آن‌ها دچار آسیب نمی‌شود که مزیت مهمی به شمار می‌آید. میزان نفوذ‌پذیری این نوع سیمان بسیار پایین است و عایق خوبی برای حرارت به شمار می‌آید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا بتوانید در مصرف انرژی خودتان صرفه‌جویی مناسبی به انجام برسانید.

سیمان پوروزلانی ویژه از شوره‌زدن و سفیدک‌زدن بتن و کربناته‌شدن آن به طور چشمگیری جلوگیری می‌کند. همچنین استفاده از آن باعث می‌شود تا پدیده آب‌انداختگی به تعویق بیفتد و ترک‌های سطحی و عمقی بتن به طور قابل‌توجهی کاهش پیدا کنند. از این محصول در هنگام بتن‌ریزی‌های حجیم سدها، فونداسیون‌ها و پل‌ها و مناطقی که احتمال واکنش‌های سیلیکاتی زیاد است، استفاده می‌شود.

سیمان چاه نفت

برای جلوگیری از ریزش چاه نفت، سیمان آن را به کار می‌برند. این نوع سیمان در دما و فشار بالا از مقاومت و گیرایی بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند نیازهای موجود را برطرف کند.

عوامل اثرگذار بر قیمت سیمان دورود چیست؟

قیمت امروز سیمان دورود، قیمت سیمان سیاه فله و به طور کلی قیمت سیمان وابسته به یکسری فاکتورها است. شما باید نسبت به این پارامترهای آگاهی داشته باشید تا بتوانید خرید خودتان به بهترین صورت ممکن انجام دهید. به همین دلیل در این قسمت برخی از مهم‌ترین آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

عوامل اثرگذار بر قیمت سیمان دورود چیست؟

نوع محصول انتخابی

قیمت فروش سیمان دورود، قیمت امروز سیمان شرق و قیمت خرید سیمان ساده به نوع محصول انتخابی شما بستگی دارد و وابسته به آن تغییر می‌کند و ممکن است که افزایش یا کاهش یابد.

نحوه حمل و نقل و مسافت موردنیاز برای آن

نحوه حمل و نقل و مسافت موردنیاز برای آن فاکتوری است که روی قیمت سیمان ساوه، قیمت سیمان تیپ 5 دورود و قیمت فله سیمان دورود اثرگذار است و باعث افزایش یا کاهش قابل‌توجه آن می‌شود.

نحوه خرید محصول

برای تهیه محصولات این برند از دو راه استفاده کنید. راه اول خرید مستقم از کارخانه سیمان دورود است و دومین روش نیز خرید اینترنتی سیمان دورود است که ما روش دوم را پیشنهاد می‌کنیم، چون باعث می‌شود هزینه کم‌تری پای شما بیفتد.

خرید سیمان دورود را به چه شکلی می‌توان انجام داد؟

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت روز سیمان دورود و خرید سیمان دورود به فروشگاه اینترنتی خانه سیمان مراجعه کنید و محصول موردنظر خودتان را با کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا تهیه کنید.

اطلاعات بیشتر ...