سیمان جوین

فیلـتر

در حال نمایش 2 نتیجه

سیمان جوین

کارخانه سیمان جوین

برای آشنایی با سیمان بهتر است ابتدا معنی لغوی آن را بدانیم. کلمه سیمان به یعنی چسب است؛ زمانی که از کلمه سیمان در مصالح ساختمانی استفاده می‌شود یعنی چسبی که باعث اتصال و به هم چسبیدن ذرات شن و ماسه می‌شود.

اگر سیمان از ترکیب با آب تبدیل به آن چسب شود و پس از خشک شدن مقاوم در برابر آب باشد، به آن سیمان هیدرولیک گفته می‌شود؛ که سیمان پرتلند از معروف‌ترین نوع آن‌ها می باشد.

سال‌های زیادی است که از مصرف سیمان پرتلند می‌گذرد و تبدیل به یکی از مهم‌ترین مصالح ساختمانی شده‌است به همین دلیل، تولید آن در تمامی کشورهای جهان در اولویت قرار دارد.
سیمان، تبدیل به اولین کالای صنعتی استاندارد شده‌است و تولید چندین تن سیمان در جهان، این محصول را در رتبه اول بالاترین رقم تولید یک کالای صنعتی قرار داده‌ است. 

کارخانه سیمان جوین یکی از کارخانه‌های تولیدی سیمان ایران است؛ که انواع سیمان را تولید و قیمت سیمان را متناسب با شرایط بازار تعیین کرده و کیفیت سیمان تولیدی خود را در بازار تضمین می‌کند.
در ادامه مطلب توضیحات بیشتری راجع به کارخانه سیمان جوین در مشهد، قیمت سیمان جوین امروز، قیمت سیمان سیاه و نحوه خرید سیمان جوین ارائه می‌دهیم.

کارخانه سیمان جوین

به همت پروفسور سید کاظم اورعی میرزمانی، عملیات اجرایی ساخت شرکت سیمان جوین در سال ۱۳۸۶ استارت خورد و در سال ۱۳۸۹ تاسیس و بهره برداری شد. 

این کارخانه که در منطقه‌ای محروم در ۲۴ کیلومتری شهرستان جغتای استان خراسان رضوی واقع شده؛ علاوه بر اشتغال‌زایی برای اهالی شهرستان جغتا، تاثیرات مثبتی نیز بر اقتصاد این شهرستان داشته است.
“بی‌رقیب در کیفیت” شعار شرکت سیمان جوین است که بر اساس همین شعار در مسیر اهداف خود حرکت می‌کنند و توانستند در مدت زمان کوتاهی به تولید انبوه سیمانی با کیفیت در سطح جهان دست یابند.
فروش سیمان جوین توسط دفاتر فروش این شرکت انجام می‌شود. شرکت سیمان جوین یک دفتر فروش در مشهد و یک دفتر فروش در تهران دارد.
اگر شما قصد خرید سیمان در مشهد را دارید می‌توانید مستقیما به دفاتر فروش شرکت مراجعه کنید.

آدرس دفاتر فروش سیمان جوین عبارت اند از:

آدرس دفتر فروش مشهد:

یابان احمدآباد، بلوار رضا، رضا ۷، پلاک ۱۹

آدرس دفتر فروش تهران:

خیابان استاد نجات‌الهی، خیابان سپند شرقی، پلاک ۱۸، طبقه ۷، واحد ۱۴

همچنین شما می‌توانید خرید عمده سیمان جوین را به قیمت سیمان جوین درب کارخانه از دفاتر فروش خریداری کنید.

تولید سیمان از سنگ‌های معدنی

سه سنگ اصلی که در تولید سیمان باکیفیت مورد استفاده قرار می‌گیرند سنگ آهن، سنگ گچ و سنگ سیلیس هستند.

سنگ آهن

یک سنگ معدنی می‌باشد که در آن رگه‌های آهن وجود دارد که با فرآیند ذوب و احیا، آهن آن جدا می‌شود. این سنگ یکی از سنگ های فراوان موجود در زمین می‌باشد.

سنگ گچ

سیمان جوین

سنگ گچ سنگی بسیار نرم است که از تحت فشار قرار گرفتن کلسیم سولفات دو هیدراته به وجود می‌آید و در تولید گچ، سیمان و… استفاده می‌شود.
 در مراحل تولید سیمان برای جلوگیری از سریع ترکیب شدن آب با کلینکر، سنگ گچ را به آن اضافه می‌کنند.

سنگ سیلیس

یک سنگ معدنی که در تولید محصولات عمرانی و ساختمانی به کار می‌رود.

تولید سیمان

از ترکیب این سه سنگ با یکدیگر و انجام آزمایش‌ها و بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا، با کیفیت‌ترین سیمان یعنی سیمان جوین تولید خواهد شد.

محصولات شرکت سیمان جوین

سه محصول اصلی این کارخانه عبارت اند از:

سیمان تیپ ۱ جوین

این نوع سیمان به سیمان پرتلند معمولی نیز معروف است و اکثرا از آن برای تمام مصارفی که شرایط و ویژگی خاصی از سیمان انتظار نمی‌رود، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
سیمان پرتلند تیپ ۱ دارای ۳ کلاس 325-1، 425-1 و 525-1 است که شرکت سیمان جوین توانایی تولید هر سه کلاس این سیمان را دارد.
اعداد، نشان دهنده مقاومت ۲۸ روزه سیمان هستند. مقاومت سیمان‌ها از مشخصه‌های مهم سیمان است که بر قیمت سیمان تاثیر می‌گذارد. طبیعی است که مقاومت فشاری نقش زیادی در استحکام یک ساختمان دارد؛ بنابراین این مقاومت فشاری هر چقدر بیشتر باشد بنای ساختمان محکم‌تر و مستحکم‌تر است.
کارهای عمومی ساختمان، بتن ریزی ستون‌ها و پیاده‌روها، پل‌سازی و… از مهم‌ترین کاربردهای این سیمان هستند.

سیمان تیپ ۲ جوین

این سیمان، اصلاح شده سیمان پرتلند تیپ ۱ است. این سیمان در مکان‌هایی که احتمال حمله سولفات‌ها متوسط باشد کاربرد دارد؛ زیرا دارای خاصیت ضد سولفات است.
 گرمای حاصل از ترکیب سیمان پرتلند تیپ ۲ با آب پایین است که در بتن ریزی‌های حجیم و تقریباً بزرگ می‌توان از آن استفاده کرد.

کلینکر

در مراحل تولید سیمان از حرارت دادن به سنگ آهک و خاک رس در کوره سیمان، دانه‌های حرارت دیده‌ای به نام کلینکر تولید می‌شود.
کلینکر یکی از اجزای اصلی تولید سیمان است و بر حسب نوع و تیپ سیمان در ترکیب سیمان استفاده می‌شود.

راه‌های خرید سیمان جوین

شرکت سیمان جوین مشهد

شما برای خرید سیمان باید بر حسب نیاز خود تصمیم بگیرید که سیمان را به صورت فله‌ای یا به صورت پاکتی تهیه کنید.

شرکت سیمان جوین هر دو این محصولات را برای شما در نظر گرفته تا بتوانید بر حسب نیازتان خرید خود را انجام دهید.
طبیعی است که قیمت سیمان جوین برای هر دو حالت متفاوت باشد. بدین صورت که قیمت سیمان فله‌ ای به دلیل بسته‌بندی نشدن، پایین‌تر از قیمت سیمان‌های پاکتی است. سیمان پاکتی نیز در وزن‌های مختلف به بازار عرضه می‌گردد تا برحسب نیازتان سیمان را خریداری کنید.
شما می‌توانید از دفاتر فروش سیمان شرکت، از مصالح فروشی‌های سطح شهر و یا اینترنتی سیمان جوین را خریداری کنید. خرید اینترنتی سیمان جوین این امتیاز را به شما می‌دهد که از قیمت سیمان‌ پاکتی ۵۰ کیلویی امروز در هنگام خرید مطلع باشید.

اگر قصد خرید سیمان‌های تیپ دیگر را دارید نیز می‌توانید محصولات کارخانه سیمان در خاش را خریداری کنید و اگر نیاز به سیمان سفید دارید می‌توانید قیمت سیمان سفید را در سایت ببینید.

سیمان جوین مشهد، بی‌رقیب در کیفیت

شرکت سیمان جوین حساسیت زیادی روی کیفیت سیمان تولیدی خود دارد و همیشه تلاش کرده در راستای اهداف و شعارش محصولات تولیدی خود را با کیفیتی در سطح جهانی روانه‌ی بازار کند.

سیمان جوین را با روش‌های متفاوتی می‌توانید خرید کنید ولی راحت‌ترین روش آن است که اینترنتی سیمان را سفارش دهید تا دیگر دردسر حمل‌ونقل را نداشته باشید.

خرید اینترنتی سیمان این امتیاز را به شما می‌دهد تا هنگام خرید بتوانید قیمت روز سیمان جوین را با قیمت سیمان سایر کارخانه‌ها خصوصا با قیمت سیمان آبیک مقایسه کنید.

اطلاعات بیشتر ...