سیمان باقران

فیلـتر

در حال نمایش 2 نتیجه

سیمان باقران

افتتاح کارخانه سیمان باقران به دست جناب اقای دکتر روحانی

کارخانه سیمان باقران یکی از تولیدکنندگان اصلی سیمان در شرق کشور به شمار می‌رود. افراد با خرید سیمان باقران یکی از باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین سیمان‌ها را برای سازه‌های خود تهیه می‌کنند.

سیمان یکی از مهمترین مواد مورد استفاده در مصالح ساختمانی به حساب می‌آید که برای ساخت دوغاب، ملات و بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساختار اصلی سیمان، از مواد معدنی نظیر رس یا ماسه، سنگ آهک، بوکسیت و کانی آهن تشکیل می‌شود. قیمت سیمان باقران با توجه به کیفیتی که دارد بسیار مناسب است.

کیفیت بالای سیمان باقران خراسان جنوبی

سیمان به منظور اتصال اجزا مختلف یک سازه مانند سنگ، آجر و کاشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، سیمان یکی از ترکیبات اصلی بتن در ساخت سازه‌های مختلفی مانند سد، پل، ساختمان‌های مسکونی، ساختمان‌های تجاری و دیگر سازه‌های بتنی است. افرادی که قصد خرید سیمان در خراسان را دارند، سیمان باقران یکی از بهترین گزینه‌ها به حساب می‌آید. اگر نمی‌دانید که سیمان باقران کجاست؟ باید گفت که باقران در شهر بیرجند قرار دارد.

سیمان باقران خراسان جنوبی نه تنها با بهترین متریال‌ها ‌تولید شده، بلکه به واسطه تلاش فراوان و تکنولوژی به کار رفته به روز در این مجموعه از کیفیت بسیار بالایی هم برخوردار است. شما می‌توانید با خرید سیمان از کارخانه باقران انواع سیمان (سیمان پرتلند، سیمان پوزولانی و سایر سیمان‌ها) مورد نیاز خود را به صورت فله یا پاکتی سفارش دهید.

قیمت سیمان باقران

فروش سیمان باقران در بورس هم اتفاق می‌افتد. شما می‌توانید با مشاهده نمودار قیمت سیمان باقران تحلیل درستی از قیمت سیمان این کارخانه داشته باشید. همچنین خرید اینترنتی شرکت سیمان باقران به افراد این امکان را می‌دهد که قیمت سیمان فله و قیمت سیمان پاکتی امروز را مشاهده کنند. افرادی که قصد خرید سیمان از کارخانه باقران را دارند باید بدانند که  قیمت سیمان باقران درب کارخانه در مقایسه با بازار بسیار مناسب‌تر است. متقاضیان می‌توانند برای خرید عمده سیمان باقران با قیمت مناسب سفارش خود را به صورت مستقیم ثبت کنند.

تولید انواع سیمان در شرکت باقران و صادرات آن به کشورهای همسایه
تولیدات سیمان باقران بیرجند شامل سیمان پرتلند تیپ 1، 2 ، 5 و سیمان پرتلند پوزولانی است. کیفیت مرغوب و مقاومت مناسب سیمان‌های تولیدی این کارخانه باعث شده تا علاوه بر تأمین سیمان بازار ایران، به کشورهای افغانستان و پاکستان نیز صادر شود.

سیمان پرتلند نوع 325-1

ملات اماده برای ساختمان

سیمان پرتلند نوع 325-1 منطبق بر استاندارد ملی ایران به تولید می‌رسد که در کلیه سازه‌های بتنی مسلح و غیر مسلح، پل‌ها، مخازن آب، سیلوهای بتنی، ملات‌های بنایی، کف سازی‌ها و ساخت قطعات بتنی معمولی استفاده می‌شود. بهتر است که از این نوع سیمان در مواردی که نیاز به خواص ویژه دیگر سیمان دارد، به خصوص در محیط‌های خورنده حاوی یون‌های مهاجم بتن، استفاده نشود.

سیمان پرتلند 425-1

سیمان پرتلند 425-1 براساس استاندارد ملی ایران تولید می‌شود و دارای مقاومت نهایی (۲۸ روزه) حداقل ۴۲۵ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است. این سیمان یک نوع سیمان زود سخت شونده به شمار می‌رود و در کلیه سازه‌های بتنی مسلح و غیر مسلح که نیاز به مقاومت اولیه و نهایی بیشتر هستند، کاربرد بسیاری دارد. زمینه‌های کاربرد این سیمان در کلیه ستون‌ها، سقف‌ها، دال پل‌ها و سازه‌هایی که نیاز به بازکردن سریع قالب داشته و بتن‌ریزی در هوای سرد است.

سیمان پرتلند 525-1

سیمان باقران نوع پرتلند 525-1 هم طبق استاندارد ملی ایران به تولید می‌رسد. این نوع سیمان دارای مقاومت فشاری اولیه (2روزه) حداقل 200 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و مقاومت نهایی (28 روزه) حداقل 525 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.

این نوع سیمان برای ساخت سازه‌های بتنی که نیازمند قالب‌برداری و بارگزاری بتن سریع هستند،  کاربرد دارد. همچنین علاوه بر قابلیت مصرف در بتن‌ریزی‌های معمولی دارای کاربرد ویژه برای بتن‌ریزی‌های معمولی و حجیم در هوای سرد است.

سیمان پرتلند 525-1 برای بتن‌ریزی‌های حجیم در فصل تابستان و هوای گرم توصیه نمی‌شود؛ چرا که حرارت هیدراسیون تولید شده توسط این سیمان بیشتر است. این نوع سیمان برای بتن‌ریزی‌های معمولی در هوای گرم نیز با رعایت حداکثر دمای بتن تا 23 درجه سانتی‌گراد باید با احتیاط مصرف شود.

سیمان پرتلند نوع 2

سیمان پرتلند نوع 2 طبق استاندارد ملی تولید شده و برای ساخت بتن‌هایی که حرارت هیدراسیون متوسط در آن‌ها ضروری بوده و حمله سولفات‌ها به آن‌ها در حد متوسط باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سیمان در کلیه سازه‌های بتنی و در محیط‌های آب و خاک که غلظت یون سولفات در حد متوسط بوده مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین سیمان پرتلند نوع 2 برای بتن‌ریزی در هوای به نسبت گرم که خطر افزایش دمای بتن معمولی به بیش از 32 درجه سانتی‌گراد و بتن حجیم به بیش از 15 درجه سانتیگراد وجود دارد، کاربرد گسترده دارد.

سیمان پرتلند نوع 5

یکی دیگر از انواع سیمان باقران،  پرتلند نوع 5 بوده که دارای مقاومت زیاد در برابر یون سولفات در محیط‌های آب و خاک است. طبق آئین‌نامه بتن ایران (آبا)، کلیه سازه‌های بتنی قرار گرفته در معرض املاح مزاحم، باید با سیمان نوع 5 ساخته شوند. همچنین در محیط‌های سولفاتی بسیار شدید با غلظت سولفات بیش از ppm 2500 در آب و بیش از 1% در خاک باید از سیمان نوع  5 استفاده شود.

بتن سیمان نوع 5 در برابر محیط‌های دارای کلر آسیب‌پذیر خواهد بود؛ لذا اگر در محیط یون کلر همراه یون سولفات باشد، کاربرد این سیمان باید با احتیاط صورت گیرد. این نوع سیمان برای سازه‌هایی که نیاز به مقاومت‌های زیادتر باشد، دارای محدودیت کاربرد است.

سیمان پرتلند پوزولانی

بازرسی از کارخانه سیمان باقران

سیمان پرتلند پوزولانی در راستای اصلاح برخی از خواص سیمان‌های پرتلند و دستیابی به مشخصات کاربردی گسترده‌تر تولید می‌شود. این نوع سیمان حاوی حداکثر 15% پوزولان طبیعی بوده که با کلینکر سیمان‌های پرتلند ( نوع 1، 2 و 5 ) به تولید می‌رسد.

سیمان پرتلند پوزولانی علاوه بر داشتن مشخصات کاربردی کلینکر سیمان‌های مورد استفاده، بسته به نوع و ویژگی پوزولان، خواص منحصر بفردی در سازه‌های بتنی نشان می‌دهند. از این نوع سیمان استفاده گسترده‌ای در مناطق گرمسیری، بتن‌ریزی‌های حجیم و محیط‌های آبی و خاکی می‌شود. این سیمان به دلیل داشتن سهم کمتر کلینکر نسبت به سیمان پرتلند مشابه، دارای سخت‌شوندگی و گیرش اولیه طولانی‌تر است.

وجود بیش از دو دهه تجربه تولید سیمان در شرکت باقران

شرکت سیمان باقران در سال 1382 به منظور تاسیس یک واحد تولید سیمان خاکستری با ظرفیت 3300 تن در روز در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید. این شرکت با سرمایه اولیه 400 میلیارد ریال و 30 هزار سهامدار فعالیت خود را آغاز کرده است.

 تجهیزات کارخانه سیمان باقران کارخانه شامل مواردی نظیر آسیاب‌های مواد و سیمان از شرکت  LOESCHE آلمان، سنگ‌شکن از شرکت HAZEMAG آلمان، استاکر و ریکلایمر سالن اختلاط مواد از شرکت ELECON هند و دپارتمان پخت از شرکت IKN آلمان می‌شود. علاوه بر این می‌توان به مواردی همچون سیستم انتقال و ذخیره‌سازی کلینکر از بویمر آلمان، بارگیرخانه از شرکت CAMCE چین و الکتروفیلترها، بگ فیلترها و بگ هاوس از شرکت مهندسی احداث دانشوران در ایران اشاره کرد.

خرید انواع سیمان از شرکت سیمان باقران خراسان جنوبی

شرکت سیمان باقران بیرجند با تولید انواع سیمان باکیفیت توانسته طی دو دهه فعالیت خود، رضایت مصرف‌کنندگان را کسب کند. هدف این شرکت علاوه بر تامین نیاز داخلی سیمان کشور، تبدیل به بزرگترین صادرکننده شرق کشور هم است. سیمان باقران در تیپ‌های مختلف از مواد مختلفی ساخته می‌شود که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. بر همین اساس شما می‌توانید متناسب با ویژگی‌های هر سازه جنس سیمان مورد نظر را انتخاب کنید. برای اطلاع از قیمت انواع سیمان‌ها مانند قیمت سیمان سفید و قیمت سیمان سیاه امروز می‌توانید از طریق سایت اطلاع پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر ...