سیمان ایلام

فیلـتر

در حال نمایش 3 نتیجه

سیمان در ایلام

کارخانه سیمان ایلام

کارخانه سیمان ایلام یکی از تولیدکنندگان سیمان کشوری است که توانسته است انواع سیمان سیاه و رنگی را تولید نماید. به واسطه‌ی تولیدات همین کارخانه قیمت روز سیمان ایلام به نسبت بقیه‌ی شهرها تفاوت زیادی نداشته باشد و وضعیت سیمان در ایلام اوضاع مساعدی داشته باشد.

برای آشنایی با چگونگی خرید سیمان از کارخانه ایلام، قیمت سیمان ایلام، انواع محصولات سیمان و اطلاع از قیمت سیمان سفید پاکتی 50 کیلویی امروز در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کارخانه سیمان ایلام

شرکت سیمان ایلام در سال 1368 به صورت شركت سهامی خاص در سازمان ثبت شرکت‌ها ثبت گردید. شرکت سیمان ایلام در سال 1377 پروانه بهره برداری به مقدار 2000 تن در روز را دریافت و شروع به بهره‌برداری نمود. در تاریخ 10/08/1382 سیمان ایلام در بورس اوراق بهادار پذیرفته شد و اکنون از شرکت‌های سهامی‌عام کشور می‌باشد.

کارخانه‌ سیمان ایلام همواره در حال توسعه بوده است و تلاش کرده است سیمان‌ها را طبق استاندارد ملی و بین المللی با دستگاه‌های پیشرفته جهانی تولید نماید.

سیمان ایلام توانست تا سال ۱۳۸۹، طرح گسترش کارخانه و ایجاد یک واحد ۳۳۰۰ تنی در جوار کارخانه فعلی برای افزایش تولیدات خود را به بهره برداری رساند.

پس از ساختن مجموعه‌ی جدید، سیمان ایلام توانسته است مجموع ظرفیت تولیدی این شرکت را به ۵۳۰۰ تن کلینکر سیمان در روز برساند.

انواع سیمان تولید شده در کارخانه سیمان ایلام

شرکت سیمان ایلام توانسته است انواع مختلف سیمان را تولید نموده و به بازار عرضه نماید در ادامه مهم‌ترین محصولات تولید شده در کارخانه سیمان ایلام آورده شده است

1. سیمان پرتلند تیپ 1 سیمان ایلام

سیمان تیپ 1 تولید شده در کارخانه سیمان ایلام طبق استاندارد ملی 389 ISIRI تولید می‌شود که دارای مقاومت فشاری اولیه 2 روزه و مقاومت نهایی 28 روزه می‌باشد.

سیمان ایلام تیپ 1 سیمانی زود سخت شونده محسوب می‌شود. سیمان ایلام تیپ 1 را می‌توان در کلیه بتن‌ریزی‌های معمولی، ستون‌ها، سقف‌ها و… به‌کار برد.

توجه داشته باشید که سیمان تیپ 1 برای استفاده در مناطق گرم‌سیری خیلی مناسب نیست.

2.سیمان تیپ 2 سیمان ایلام

سیمان پرتلند تیپ 2 در مواردی که حرارت هیدراتاسیون و مقاومت در برابر حمله سولفات‌ها در حد متوسط لازم باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سیمان تیپ 2 به واسطه‌ی ترکیبات اولیه سازنده‌اش مقاومت بیشتری از سیمان تیپ 1 دارد برای همین استفاده از آن در پروژه‌های عمرانی خاص بیشتر است.

قیمت سیمان پرتلند تیپ 2 از سیمان تیپ 1 بیشتر است برای همین بیشتر در موارد خاص از سیمان تیپ 2 استفاده می‌شود.

سیمان تیپ 2 در محیط‌هایی که غلظت یون سدیم آب و خاک متوسط باشد و برای بتن‌ریزی در هوای نسبتا گرم که از سیمان تیپ 1 نمی‌توان استفاده کرد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید سیمان تیپ 2 در مناطقی که دمای هوا بسیار پایین است مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

3.سیمان پرتلند تیپ 5 سیمان ایلام

انبار سیمان پاکتی کارخانه سیمان ایلام

سیمان پرتلند تیپ 5 مقاومت زیاد در برابر یون سولفات در محیط‌های آب و خاک دارد. برای همین از سیمان تیپ 5 در مکان‌هایی که احتمال خوردگی سیمان وجود دارد استفاده می‌نمایند. از سیمان تیپ 5 برای ساختن لوله‌های انتقال آب و فاضلاب، مخزن‌های ذخیره آب، پل‌های داخل دریا و… استفاده می‌شود.

استفاده از سیمان تیپ 5 در محیط‌هایی با دمای خیلی پایین و خیلی بالا مناسب است. 

4. سیمان پرتلند پوزولانی سیمان ایلام

به منظور اصلاح برخی از خواص سیمان‌های پرتلند، سیمان پرتلند پوزولانی با ترکیب حداکثر 15% پوزولان طبیعی با کلینکر سیمان‌ تولید می‌گردد.

از خواص منحصر به فرد سیمان پوزولانی در سازه‌های بتنی می‌توان‌ به پایین‌تر بودن حرارت هیدراتاسیون نسبت به تیپ‌های مختلف سیمان، کاهش نفوذپذیری بتن، عدم ایجاد حباب‌های توخالی در بتن و ایجاد دوام بسیار زیاد در محیط‌های حاوی املاح خورنده اشاره کرد.

این سیمان به‌خاطر داشتن مقدار کمتر کلینکر نسبت به سیمان پرتلند، دارای سخت‌شوندگی و گیرش اولیه طولانی‌تری خواهد بود پس زمان بیشتری برای سخت شوندگی این سیمان نیاز است.

قیمت سیمان در ایلام چگونه است؟

سیمان قیمتش به عوامل مختلفی بستگی دارد. سیمان چون ترکیبات سازنده‌ی ثابتی دارد معمولا در نقاط مختلف کشور قیمت تقریبا ثابتی دارد. اما این امر طبیعی است که در هنگام خرید سیمان ایلام، قیمت سیمان ایلام درب کارخانه به‌نسبت خرده فروشی‌های سطح شهر کمتر باشد.

برای جلوگیری اختلاف قیمت محصولات، فروش سیمان ایلام به صورت اینترنتی امکان‌پذیر شده است. متقاضیان با خرید اینترنتی سیمان ایلام به نسبت خرید سیمان از مصالح فروشی‌های سطح شهر از چند جهت سود می‌کنند.

 هنگام خرید اینترنتی قیمت موجود در سایت کارخانه، از قیمت سیمان امروز مطلع می‌شوید طبیعتا قیمتی که برای سیمان اعلام میشود توسط کارخانه از قیمت موجود در بازار کمتر است.

چگونگی عرضه سیمان ایلام در بازار

کارخانه سیمان ایلام که از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان سیمان در غرب کشور است.

این شرکت تمامی محصولات خود را به دو صورت پاکتی و فله به بازار عرضه می‌نماید.

سیمان ایلام فله

انواع تیپ‌های سیمان ایلام به صورت فله به بازار عرضه می‌گردد. دلیل عرضه سیمان به صورت فله این است که قیمت سیمان فله از سیمان پاکتی کم‌تر است.

معمولا از سیمان فله به‌خاطر قیمت کمتر به نسبت سیمان پاکتی برای پروژه‌های بزرگ ساختمانی و عمرانی استفاده می‌شود. 

برای ثبت سفارش سیمان فله از کارخانه سیمان ایلام می‌توانید به دفاتر اصلی فروش سیمان ایلام مراجعه نمایید.

سیمان پاکتی ایلام

سیمان پاکتی ایلام

 همانطور که می‌دانید نگهداری سیمان شرایط خاص خود را دارد برای همین است برای مصارف جزئی از سیمان پاکتی استفاده می‌شود.

شرکت سیمان ایلام، انواع محصولات خود را در پاکت‌های سیمان ایلام 20 کیلویی، سیمان ایلام 40 کیلویی و سیمان پاکتی ایلام 50 کیلویی در بازار عرضه می‌کند.

کلام آخر

کارخانه سیمان ایلام یکی از بزرگترین کارخانه‌های تولید سیمان در غرب کشور است. محصولات این شرکت توانسته است بخش زیادی از نیاز بازار را تولید نماید. علاوه بر بازار داخلی محصولات شرکت سیمان ایلام علاوه بر ایران در بازار عراق نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

سیمان‌های کارخانه ایلام در انواع مختلف تولید می‌گردد. از شاخص‌ترین محصولات سیمان ایلام می‌توان به سیمان پرتلند تیپ 1، سیمان پرتلند تیپ 2، سیمان پرتلند تیپ 5 و سیمان پرتلند پوزولانی اشاره کرد.

برای خرید سیمان ایلام شما می‌توانید به سایت های معتبر فروش سیمان مراجعه نموده و اقدام به خرید اینترنتی سیمان ایلام نمایید.

علاوه بر خرید اینترنتی شما امکان خرید سیمان به‌ صورت حضوری را نیز دارید. توجه داشته باشید خرید سیمان ایلام از درب کارخانه قیمت کمتری دارد.

اطلاعات بیشتر ...