سیمان در اصفهان

آماده سازی سیمان برای استفاده در ساختمان

قیمت سیمان در اصفهان

کارخانه سیمان در اصفهان در حال فعالیت

اصفهان یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی ایران است. شهر اصفهان را می‌توان یکی از بزرگترین تولید کننده‌های سیمان در ایران دانست. برای آشنایی با سیمان اصفهان، انواع سیمان در اصفهان، آشنایی با کارخانه سیمان در اصفهان و اطلاع از قیمت سیمان اصفهان در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

وضعیت سیمان در اصفهان چگونه است؟

در استان اصفهان چندین کارخانه تولید کننده سیمان وجود دارد و همین امر باعث شده‌است که بازار خرید و فروش سیمان در اصفهان پررونق باشد. بهتر است ابتدا اطلاعی از لیست کارخانه‌‌های سیمان در اصفهان داشته باشیم و با آنها آشنا شویم.

شرکت سیمان اصفهان

کارخانه سیمان اصفهان که به سیمان همدانیان نیز معروف است یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کننده‌های سیمان در اصفهان است. سیمان اصفهان فروش زیادی دارد چون کیفیت این سیمان بسیار بالا است. برای اطلاع از قیمت سیمان اصفهان همدانیان کافی است به سایت این شرکت مراجعه نمایید تا از قیمت سیمان مطلع شوید.

شرکت سیمان سپاهان

شرکت سیمان سپاهان بزرگ‌ترین تولید کننده‌ی سیمان سرباره‌ای در ایران است و سیمان تولید شده در این کارخانه از باکیفیت‌ترین سیمان‌ها است که در ایران و خارج از کشور مشتریان زیادی دارد. برای خرید سیمان سپاهان به سایت این شرکت مراجعه نمایید تا از محصولات این کارخانه مطلع شوید.

 

شرکت سیمان اردستان

پاکت سیمان پرتلند در اصفهان

یکی از کارخانه‌های تولید کننده سیمان در اصفهان است که توانسته نیاز زیادی از سیمان سیاه فله اصفهان را تامین نماید.

کارخانه سیمان ساروج

کارخانه سیمان ساروج اصفهان که توانایی تولید 2000 تن کلینکر در روز را دارد توانسته است مقدار زیادی از سیمان مورد نیاز کشور را تامین نماید.

کارخانه سیمان نایین

شرکت سیمان نایین یکی از پیشرفته‌ترین و به‌روزترین شرکت‌های تولید سیمان در ایران است که توانسته مقدار زیادی از سیمان سیاه و سیمان سفید اصفهان و ایران را تامین نماید.

 

خرید سیمان در اصفهان

 

همانطور که دیدید در استان اصفهان کارخانه‌های تولید سیمان زیادی وجود دارد البته توجه کنید که شرکت‌های گفته شده تنها تعدادی از کارخانه‌های تولید کننده سیمان در اصفهان هستند.

برای خرید سیمان سیاه می‌توانید از سایت‌های معتبر فروش سیمان کارخانه‌های تولید کننده سیمان در اصفهان اقدام نمایید.

توجه داشته باشید کارخانه‌های تولید کننده، انواع سیمان در اصفهان را تولید می‌کنند. شما اگر به سیمان‌های رنگی یا سیمان‌های تیپ 5 و بقیه انواع مختلف سیمان نیازمندید می‌توانید به‌ راحتی به سایت‌های معتبر فروش سیمان اصفهان مراجعه کرده تا از قیمت سیمان رنگی در اصفهان، قسمت سیمان سفید فله اصفهان، قیمت روز سیمان در اصفهان و… مطلع شوید.

 

انواع سیمان در اصفهان چیست؟

انواع سیمان در اصفهان

همانطور که گفتیم در اصفهان نزدیک 7 کارخانه تولید سیمان وجود دارد. در اینجا برای شما انواع سیمان تولید شده در اصفهان را ذکر خواهیم کرد.

 

سیمان پرتلند معمولی

سیمان معمولی همان سیمان سیاه ساده پر مصرف در ساختمان سازی است. این سیمان در بتن ریزی ساختمان‌ها در شرایط استاندارد، برای ساخت جداول و انواع محیط‌هایی که امکال سولفات شدن سیمان وجود نداشته باشد استفاده می‌شود.

سیمان سیاه اصفهان را می‌توان از ارزان‌ترین سیمان‌های موجود در بازار نامید که به دو صورت پاکتی و فله عرضه می‌گردد.

سیمان پرتلند اصلاح شده

به این سیمان، سیمان تیپ 2 نیز می‌گویند. سیمان تیپ 2 نوعی سیمان اصلاح شده است که در برابر سولفات شدن مقاوم است اما برای استفاده در محیط‌هایی با دمای پایین مناسب نیست چون در دمای زیر 10 درجه این سیمان دچار ترک خوردگی می‌شود.

سیمان پرتلند زود سخت شونده

این سیمان به سیمان تیپ 3 معروف است و در بتن ریزی‌های عظیم از این سیمان استفاده می‌شود. چون در ساخت سازه‌های عظیم از بتن استفاده می‌شود، اگر سیمان تیپ 3 نباشد بتن پس از سفت شدن ترک‌های ریزی می‌خورد که از دوام آن می‌کاهد اما ساختار سیمان تیپ 3 طوری است که از ایجاد این نوع ترک‌ها در سازه جلوگیری می‌کند.

سیمان پرتلند با حرارت کم

این سیمان به تیپ 4 معروف است، مصرف سیمان تیپ 4 معمولا در جایی که تبخیر بالاست سبب می‌گردد که دمای بتن در هنگام گیرش کمتر شود و دلیلش آزاد سازی گرمای بتن در مدت زمان بیشتری است، پس بتن بعد از سفت شدن به ندرت ترک خواهد خورد.

سیمان پرتلند ضد سولفات

این سیمان همان سیمان تیپ 5 معروف است که در مکان‌هایی که امکان سولفات شدن یا خورندگی بتن بالا است به‌کار می‌رود. سیمان تیپ 5 استحکام بالاتری نسبت به بقیه انواع سیمان‌ها دارد برای همین از سیمان تیپ 5 در ساخت جاده‌ها، ساخت پل‌های تردد خودرو، ساخت تانکر‌های آب و… استفاده می‌شود.

 

فروش شن و سیمان در اصفهان

آماده سازی سیمان برای استفاده در ساختمان

در اصفهان شما به دو طریق می‌توانید اقدام به‌ خرید شن و سیمان انجام دهید. روش اول اقدام به خرید شن و سیمان از خرده فروشی‌های سطح شهر است که برای مصارف بالا اصلا برای افراد به‌صرفه نیست.

روش بهتر خرید کردن از خود کارخانه‌های تولیدی است. هرکدام از شرکت‌های تولید‌ سیمان در اصفهان سایت منحصربه‌فرد خود را دارند تا بدون واسطه سیمان را در اختیار عموم قرار دهند.

شما با مراجعه به سایت شرکت می‌توانید از قیمت سیمان در اصفهان امروز مطلع شوید و بسته به نیاز خود اقدام به خرید نمایید. توجه داشته باشید اکثر تولید کنندگان سیمان، سیمان را به دو صورت پاکتی و عمده عرضه می‌نمایند.

معمولا در پروژه‌های بزرگ استفاده از سیمان فله از نظر اقتصادی به‌صرفه‌تر است برای همین در پروژه‌های عمرانی بزرگ و ساخت شهرک‌های مسکونی از سیمان فله استفاده می‌شود.

جالب است بدانید که فقط سیمان سیاه به‌ صورت فله در بازار عرضه‌ نمی‌گردد بلکه تمامی انواع سیمان‌ها به‌ صورت فله‌ای نیز عرضه می‌شوند. پس برای مصارف سنگین مانند نمای بدنه‌ی ساختمان‌ها از سیمان سفید فله استفاده می‌شود.

 

بازار سیمان در اصفهان

اصفهان یکی از قطب‌های تولید سیمان در کشور به‌ حساب می‌آید. برای همین است که بازار شغل سیمان فروشی در اصفهان، تبدیل به بازاری پرسود و پر رونق شده‌است.

در استان اصفهان 7 کارخانه تولید سیمان وجود دارد که بار زیادی از تولید سیمان مورد نیاز کشور را به‌دوش می‌کشد. انواع مختلف سیمان مورد نیاز بازار در شرکت‌های سیمان ‌در اصفهان تولید می‌شود.

تمامی کارخانجات تولید سیمان در اصفهان، سیمان را در انواع سیمان پاکتی و سیمان فله به بازار عرضه می‌نمایند. شما برای خرید سیمان از کارخانه‌های تولید سیمان قادر هستید به سایت این شرکت‌ها مراجعه کنید و بدون واسطه سیمان مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

امتیاز شما به این مقاله
محمدامین کلوانی جهرمی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *