انواع نمای سیمان سفید

انواع نمای سیمان سفید

 

انواع نمای سیمان سفید در دنیای امروز با استقبال بالایی روبه رو شده است. هر یک از مصالح سیمانی با کیفیت به خصوصی تولید و ارائه می شوند. در این صفحه می خواهیم به متداول ترین انواع مدل های نمای سیمان سفید بپردازیم که در دنیای ساخت و ساز امروزی کارایی دارند.

هر یک از این سیمان ها با ویژگی های به خصوصی تولید و ارائه می شوند و قیمت متفاوتی دارند. ساخت و ایجاد انواع نمای سیمان سفید با استفاده از این مصالح به سهولت انجام می شود و یکی از مهم ترین مصارف این محصولات سیمانی به شمار می روند.

انواع نمای سیمان سفید

بهترین انواع نمای سیمان سفید

برای انتخاب هر یک از انواع سیمان سفید باید به پارامترهای مختلفی دقت داشته باشید. قیمت سیمان امروز در بازار تهران یکی از مولفه های مهم برای انتخاب این مصالح به شمار می رود. نما سیمان سفید طرح سنگ با استفاده از این مصالح بسیار خاص و جذاب می شود. اما باید انتخاب سبک و طراحی نما را نیز به درستی انجام دهید. برخی از متداول ترین مدل های نمای سیمان سفید را در ادامه بررسی می کنیم.

نمای سیمان سفید مدرن

نما کاری با سیمان سفید با روش های مدرن و به روز به زیبایی انجام می شود. در خصوص اجرای این نما باید همواره قیمت سیمان پاکتی امروز را بررسی کنید. هزینه اجرای این نما بسیار به صرفه است. قیمت به صرفه خرید سیمان سفید استفاده از این سبک های نما خانه با سیمان سفید را افزایش داده است.

سهولت اجرای این سبک نمای سیمان سفید طرح دار نیز یکی از دلایل محبوبیت آن به شمار می رود. دستمزد استادکاران این سبک نماسازی بسته به مدل انتخابی شما تفاوت پیدا می کند. هر چه نمای انتخابی شما پیچیده تر باشد، بی شک هزینه اجرای آن نیز افزایش می یابد.

نمای سیمان سفید ساده

سیمان سفید در نما با روش ها و سبک های به خصوصی استفاده می شود. این نمای ساده بدون هیچ گونه پیچیدگی در ساختمان های مختلف به کار برده شده و در عین حال بسیار زیبا و جذاب است. نمای سیمان سفید ساده با ساختار بسیار زیبایی در محیط ساختمان های مسکونی، تجاری و داری به کار برده می شود. مزایای این سبک نماسازی بسیار بیشتر از معایب نما سیمان سفید است و همین مسئله کارایی این سبک را بیشتر کرده است. استفاده از پوشش های نانو در نما سیمان سفید مدرن  نیز کیفیت این سبک نماسازی را افزایش می دهد.

سیمان سفید برای نما از بروز هر گونه رطوبت و آلودگی در سطوح مورد نظر پیشگیری می کند. استفاده از سیمان سفید برای دیوار سازی نیز در محیط ساختمان های امروزی بسیار رایج شده است و استهلاک این دیوارها را به شدت کاهش می دهد.

نمای سیمان سفید تگری

سیمان سفید برای نمای ساختمان با دستگاه دوغاب نیز به کار برده می شود و یکی از محبوب ترین سبک های نمای ساختمانی را به وجود می آورد. این نما حالت لوکس و مدرنی ندارد و به همین خاطر محبوبیت آن کمتر از سایر مدل ها است. انواع نمای سیمان سفید تگری با استفاده از مصالح دانه درشتی ایجاد می شود.

این سبک نمای ساختمانی را به نام نمای ماهوتی نیز می شناسند. سیمان سفید کیفیت نمای ساختمان شما را به شدت افزایش می دهد. این روزها با کمی تغییراتی در این سبک نما خانه با سیمان سفید استفاده از آن در ساختمان های لوکس نیز انجام می شود.

 

بهترین انواع نمای سیمان سفید

نمای سیمان سفید شسته

ملات سیمان سفید برای نما با سبک شسته نیز به کار برده می شود. استفاده از این سبک برای راه پله ها، باغ ها و حیاط منازل نیز متداول شده است. انواع نمای سیمان سفید در قالب های مختلفی اجرا می شوند. قالب های مربعی، مثلثی و مستطیلی نمای سیمان شسته از متداول ترین دسته بندی های آن ها به شمار می روند.

قیمت سیمان تهران بسته به نوع این مصالح متفاوت خواهد بود. شما می توانید، نمای سیمان سفید برای ویلا و ساختمان خود را با سبک های سیمان شسته اجرا کنید. استحکام بالای این نما استفاده از آن ها را در مکان های مرطوب با محبوبیت بیشتری همراه کرده است. زیبایی این سبک نیز یکی از ویژگی های مهم آن ها به شمار می رود. نما ساختمان با سیمان سفید در دنیای امروز با رنگ آمیزی سطوح سیمان کاری شده تکمیل می شود. نمای سیمان سفید شسته خاصیت رنگ پذیری بالاتری نسبت به سبک های دیگر دارد. این سبک نما از دو بخش مهم تشکیل شده است. بخش زیرین و آستری در این سبک به کار می رود.

نمای سیمان سفید در سبک رومی

انواع نمای سیمان سفید رومی نیز در دنیای امروز با استقبال بالایی روبه رو شده اند. این نما بسیار لوکس و خاص است و از روم باستان الهام گرفته شده است. با استفاده از این سبک قیمت و هزینه خرید سیمان را به حداقل می رسانند. قیمت سیمان سفید بنوید بسیار مناسب تر از سایر مدل ها است و همین مسئله سبب افزایش استقبال از آن در بازارهای امروزی شده است.

انواع نما با سیمان سفید در سبک رومی با استفاده از سنگ ها و پایه های مخصوص اجرا می شود که زیبایی این نما را به شدت افزایش می دهد.

نمای سیمان سفید براق

قیمت سیمان فله برای هر یک از سبک های نماسازی متفاوت است. در هر یک از این سبک ها از مدل به خصوصی از سیمان سفید در حجم و اندازه به خصوصی استفاده می شود. دوام بالای این سبک سیمانی در نما سازی یکی از مهم ترین ویژگی های آن به شمار می رود. سبک براق نماسازی در مقایسه با نما رومی با سیمان سفید و تگری زیباتر است. این نما برای ساختمان های لوکس امروزی نیز به کار برده می شود.

انواع نمای سیمان سفید

 

نمای سیمان سفید تیشه ای

انواع نمای سیمان سفید تیشه ای به صورت دو لایه اجرا می شود و از زیبایی قابل توجهی برخوردار است. در لایه دوم این سبک نماسازی از لایه ای از ملات تیشه ای استفاده می شود. این ملات با ضخامت 5/1 سانتی متر اجرا می شود.  

جمع بندی انواع نمای سیمان سفید

در این صفحه با برخی از مشهورترین دسته بندی های سبک های نماسازی ساختمانی اطلاعاتی را بررسی می کنیم. خانه سیمان همواره در انتخاب نوع و مدل هر یک از این مصالح به شما کمک خواهد کرد. انواع سیمان سفید نما در دنیای امروز بسیار محبوب شده اند و به همین خاطر بسیاری از ساختمان سازان این سبک های مدرن را برای نماسازی ساختمان های لوکس و مدرن به کار می برند.

شما می توانید با استفاده از مدل های معرفی شده در این صفحه بهترین نماسازی را در محیط ساختمان خود ایجاد کنید. نمای سیمان سفید و اجر نیز یک سبک ترکیبی بسیار خاص و زیبا است که مورد توجه برخی از کارفرمایان پروژه های ساختمانی است.

5/5 - (1 امتیاز)
محمدرضا دهقانی