سیمان شهرکرد

فیلـتر

در حال نمایش 7 نتیجه

قیمت سیمان شهرکرد

یکی از معتبر ترین برند های سیمان ، سیمان شهرکرد است.

یکی از معتبر‌ترین برندهای تولید سیمان در کشور، شرکت شهرکرد است. این کارخانه محصولات متنوعی را تولید می‌کند و به بازار مصرفی عرض می‌کند. به همین دلیل استقبال زیادی از موارد تولید‌شده توسط آن می‌شود و قیمت سیمان شهرکرد در برخی مواقع افزایشی نسبت به دیگر موارد دارد. تنوع محصولات این کارخانه باعث می‌‌شود تا افراد در هنگام خرید از صنایع سیمان شهرکرد، دستشان باز باشد و در این زمینه محدودیتی نداشته باشند. همچنین دوام و عمر محصولات این کارخانه بسیار بالا است و تا مدت‌های زیاد دچار آسیب نمی‌شوند.

در ادامه معرفی سیمان شهرکرد و انواع محصولات آن را به انجام می‌رسانیم و در انتها عوامل اثرگذار بر قیمت سیمان شهرکرد را به طور کامل بررسی می‌کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید و ابهامی در این زمینه نداشته باشید.

معرفی سیمان شهرکرد

سیمان شهرکرد در سال 1387 و در قلب زاگرس مرکزی یعنی استان چهارمهال و بختیاری ساخته شد. فاصله این کارخانه تا شهرکرد 35 کیلومتر است. سیمان شهرکرد دسترسی خوبی به منابع غنی دارد که این موضوع باعث خاص‌شدن آن شده است و این کارخانه را در میان دیگر موارد منحصر به فرد کرده است. در این کارخانه برای تولید از تجهیزات و نیروی انسانی بسیار خبره و آموزش‌دیده استفاده می‌شود. این موضوع سبب می‌شود تا محصولات مرغوبیت بسیار بالایی داشته باشد.

مقاومت اکثر تولیدات این برند بالای 500 کیلوگرم بر سانتی‌متر مکعب است که مقدار بسیار مناسبی به نظر می‌آید و می‌تواند از این جهت نیازتان را به طور کامل برطرف کند. همچنین میزان آلکالی سیمان شهرکرد بسیار پایین است. برخلاف خیلی از کارخانه‌ها، کیفیت تولیدات این برند، کیفیت پایداری دارد و در طول زمان‌های مختلف مقدار آن پایین نمی‌آید. به همین دلیل همواره شما می‌توانید از عمر و دوامش اطمینان داشته باشید.

محصولات سیمان شهرکرد در مدت کوتاه راه‌اندازی خودش نیز توانسته است که استانداردهای لازم و موجود را دریافت کند. این معتبر‌بون مرغوبیت محصولاتش از نظر متخصصان مختلف را به نمایش می‌گذارد. این کارخانه صادارات گسترده‌ای هم به عراق با نام تجاری نخل دارد و فروشش در این کشور بسیار بالا است. برند سیمان شهرکرد همچنین سرمایه‌گذاری جدی روی کاشت درختان و محافظت از محیط زیست اطراف خودش انجام داده است تا میزان آسیب این مناطق را به حداقل ممکن خودش برساند و به وظیفه اجتماعی خودش عمل کند.

 آزمایشگاه‌های صنایع سیمان شهرکرد

آزمایشگاه هر کارخانه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های آن به شمار می‌رود، زیرا وظیفه بررسی کیفیت سیمان نهایی را بر‌عهده دارد و در صورت اشتباه، اعتبار برند صدمه جبران‌ناپذیری می‌خورد. به همین دلیل و برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقی، مدیران سیمان شهرکرد، آزمایشگاه‌های مختلفی را به وجود آورده‌اند تا بتوانند محصولات از نظر تمامی جوانب بررسی کنند و مشکلات احتمالی موجود را در کارخانه حل کنند.

تجهیزات استفاده‌شده در این آزمایشگاه‌ها به روز هستند و از بالاترین دقت ممکن برخوردار هستند. این موضوع سبب می‌شود تا احتمال خطا در این مکان‌ها به حداقل ممکن خودش برسد. آزمایشگاه‌های این کارخانه شامل موارد زیر می‌شود:

  • Geo Scan
  • X-ray
  • آزمایشگاه فیزیک
  • آزمایشگاه شیمی

آزمایشگاه این شرکت، گواهینامه ISO/IEC 17025 را از شرکت Dakks آلمان دریافت کرده است و گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه از این برند دارد.

افتخارات شرکت سیمان شهرکرد

این برند افتخارات بسیاری دارد که در جدول زیر برخی از مهم‌ترین مواردش را برای شما بیان می‌کنیم تا با آن‌ها آشنا شوید:

عنوان سال
وح سپاس انتخاب صنایع سیمان شهرکرد به عنوان واحد نمونه صنعتی استان 1397
گواهی انطباق مصرف انرژی 1394
لوح تقدیر بانک توسعه صادرات استان 1393
گواهینامه رتبه سیمین 1394
کسب عنوان واحد نمونه کیفی در سطح ملی 1394
کسب عنوان واحد نمونه کیفی در سطح ملی 1394
لوح قدردانی به عنوان واحد نمونه استاندارد استانی 1394
دریافت تندیس صنعت سبز 1392
دریافت لوح تقدیر صنعت سبز 1392

انواع محصولات سیمان شهرکرد شامل چه مواردی است؟

هنگامی که به بازار برای خرید سیمان مراجعه می‌کنید، به طور قطع با محصولات زیادی روبه‌رو می‌شوید که سیمان‌های شهرکرد گل سرسبد آن‌ها به شمار می‌آید. اگر بخواهید خرید سیمان شهرکرد را انجام دهید، گزینه‌هایی متفاوتی را در پیش روی خودتان دارید که در ادامه آن‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد تا به آشنایی کاملی با آن‌ها برسید.

سیمان تیپ 5

سیمان تیپ 5 مقاومت بسیار خوبی در برابر واکنش آلکالی دارد، زیرا میزان این ماده در آن بسیار کم است. به راحتی دچار خوردگی نمی‌شود، بنابراین می‌توان از آن در مناطق بسیار مرطوب مانند شمال و برخی نقاط جنوب کشور به راحتی استفاده کرد. همچنین گرمای هیدراتاسیون بسیار پایینی دارد، این موضوع باعث بهبود چشمگیر قابل‌توجه عملکردش در مناطق گرمسیری و در هنگام بتن‌ریزی‌های حجیم می‌شود. مقاومت فشاری سیمان تیپ 5 نیز به طور تدریجی افزایش قابل توجهی دارد که این موضوع سبب عمر و دوامش در طولانی‌مدت می‌شود.

سیمان تیپ 3

مقاومت اولیه سیمان تیپ 3 بسیار  بالا است و به همین دلیل سرعت سفت‌شدن بسیار بالا است. این موضوع سبب می‌شود تا در پروژه‌هایی با زمان ساخت و ساز کوتاه، این سیمان را به کار می‌برند. با مقدار اندکی از این سیمان می‌توانید به راحتی بتن موردلازم ساختمان را آماده کنید. این موضوع  و مقاومت بالای آن باعث مقرون به صرفه‌شده این نوع محصول برای افراد متفاوت می‌شود.  نرمی سیمان تیپ 3 بسیار بالا است و همین موضوع باعث می‌شود تا انبساط و نفوذپذیری بسیار پایینی داشته باشد.

سیمان تیپ 2

این سیمان دارای گواهینامه‌های استانداد ملی ایران و N5/42 استاندارد EVN را دارد و از مقاومت بالاتری نسبت به نوع 425-1 برخوردار است. سیمان تیپ 2 در مقابل حملات کلر و سولفات مقاومت خوبی دارد و خوردگی آرماتور بتن را به حداقل ممکن خودش می‌رساند که مزیت مهمی به شمار می‌آید. دوام این بتن نیز به طور تدریجی افزایش پیدا می‌کند و عمرش نیز زیادتر می‌شود.

سیمان تیپ 525-1

به علت مقاومت بالای سیمان تیپ 525-1 در هنگام استفاده، حجم کمی از آن کافی است. همین موضوع سبب می‌شود تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه و مناسب باشد. نفوذ‌پذیری و انبساط طولی این نوع سیمان به علت نرمی بالایش، خیلی کم است. در درازمدت نیز مقاومت سایشی این نوع سیمان افزایش می‌یابد و کم‌تر دچار فرسایش می‌شود.

سیمان تیپ 425-1

حرارت هیدراتاسیون سیمان تیپ 425-1 بسیار پایین است و به همین دلیل عملکردش در مناطق گرمسیری مناسب است. همچنین در برابر  واکنش‌های آلکالی مقاومت خوبی دارد و به راحتی دچار آسیب خاصی نمی‌شود. مقاومت سایشی این نوع سیمان نیز در طول بلندمدت افزایش چشمگیری خواهد داشت. این موضوع از فرسایش به طور جدی جلوگیری می‌کند.

سیمان پوزولانی ویژه

نرمی بالای سیمان پوزولانی باعث می‌شود تا جرم ویژه بتن و مقاومت اولیه و نهایی آن مناسب باشد. همچنین این نوع سیمان میزان آهک کمی در داخل خودش دارد که از ظهور خلل و فرج‌های زیاد جلوگیری می‌کند. این موضوع باعث می‌شود تا یکی از مهم‌ترین راه‌های آسیب‌دیدن بتن بسته شود و دوامش افزایش یابد. میزان چسبندگی این نوع سیمان نیز بسیار بالا است و به راحتی سنگ، آجر و دیگر مصالح را به یکدیگر می‌چسباند که مزیت مهمی به شمار می‌‌آید

عوامل اثرگذار بر قیمت سیمان شهرکرد چیست؟

قیمت سیمان نیزار قم، قیمت سیمان شهرکرد پاکتی و دیگر انواع آن وابسته به یکسری از فاکتورها تغییر می‌کنند که باید نسبت به آن‌ها آگاهی لازم را داشته باشید. به همین دلیل در این قسمت مهم‌ترین پارامترها را برای شما بیان می‌کنیم.

انواع محصولات سیمان شهرکرد

نحوه بسته‌بندی محصول موردنظر

در هنگام خرید سیمان کرمان استاندارد، خرید سیمان از کارخانه شهرکرد، به نوع بسته‌بندی آن باید توجه ویژه‌ای داشته باشید. زیرا روی قیمت اثر زیادی دارد و باعث افزایش یا کاهش قابل‌توجهش می‌گردد.

نحوه حمل و نقل، وسیله انجام آن و مسافت موردنیاز برای انجام این کار

نحوه حمل و نقل، وسیله انجام آن و مسافت موردنیاز برای انجام این کار فاکتور دومی است که روی قیمت سیمان شهرکرد فله و قیمت سیمان تیپ 2 شهرکرد اثر زیادی دارد و باید آن را در هنگام انتخاب خودتان در نظر داشته باشید.

نحوه خرید محصول سیمان شهرکرد

شما می‌توانید محصولات کارخانه سیمان شهرکرد را به دو صورت آنلاین و حضوری خریداری کنید. اما اگر خرید آنلاین سیمان شهرکرد را انتخاب کنید، به طور قطع مبلغ کم‌تری پرداخت خواهید کرد که مطلوب شما است.

میزان و حجم محصول خریداری‌شده توسط مشتری

قیمت امروز سیمان دلیجان، قیمت امروز سیمان آبیک و دیگر موارد وابسته به میزان و حجم درخواستی مشتری تغییر می‌کند.

برای خرید سیمان شهرکرد باید به کجا مراجعه کرد؟

شما می‌توانید برای خرید سیمان سپاهان ارزان، خرید سیمان شهرکرد و دیگر موارد، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی خانه سیمان مراجعه کنید. زیرا کیفیت، مرغوبیت و قیمت مناسبی دارد و محصول خودتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل می‌گیرید.

اطلاعات بیشتر ...